şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kahire merkezli rus asıllı bir dansöz
    https://twitter.com/…tatus/1079864449962528776?s=21

dansöz bir tarafa da lafa gelince “biz ortadoğulu değiliz” falan diyoruz da “şu video mısır’da değil istanbul’da çekildi” desem kimse şüphelenmez.

hatta mısırlılar da “bize ortadoğulu diyorlar da biz aslında acayip moderniz” geyiği yapıyorlar mıdır acaba?
  • elene elene un olduk mk.
  • düğünlerde dans videoları şu sıralarda sosyal medya gündeminde olan dansöz. kendi düğünümde sahne çıksa evlenmekten vazgeçer gençliğimi kendisine seve seve hediye ederim.
  • çocukluğu tv'de ve tekne turlarında dansöz izlemekle geçmiş beni gece gece hüzünlendirdi. ulan insan dansöz izlerken hüzünlenir mi. duşta ağlayarak otuz bir çekmeme ramak kaldı.
  • dünya dansöz şampiyonuymuş kendisi, yaklaşık yarım saattir videolarını izliyorum. meraktan tabi, deli misin.

amme hizmeti
  • yakında türkiye’ye geliyormuş, hatta türkçe bile öğrenmiş iki gözümün çiçeği

zaten hatunun tadından yeneceği yok, bir de o türkçe konuşması, of of diyorum.*
  • türk abazanların instagram profilini yıkadığı seksi dansöz.
  • türk erkekleri de dahil olmak üzere ortadoğulu açların 3. sınıf slavları baş tacı etme vakalarından bir tanesi.
    dans yeteneğine ve seksapeline lafım yok. şahsi fikrim fiziksel görüntüsünün de bayağı abartıldığı yönünde, tabii bu kısım beni ilgilendirmez. türkiye’den 10 şehir say denildiğinde listeye girme ihtimali düşük şehirlerden birinde gittiğim tırışka dans okulundaki oryantal hocam bizim rica ettiğimiz şarkılar üzerine kendisinden çok daha başarılı koreografiler hazırlıyordu. demem o ki koreografileri de tırt. omm kalthoumlar, mohammad abdel wahablar, abdel halem hafezlar çıkartmış coğrafyada şarkı seçimlerini de epey kötü buluyorum. kostüm zevkini de gömerdim ama bugünlük kötüleme kotamı doldurdum sanıyorum.
    kendi vasatlığımız az geldiği için uluslararası vasatları da mıknatıs gibi çekiyoruz, ancak bizim gibi ülkelerde tutunabiliyorlar.

bir dansöze neden bu kadar kin kustum bilmiyorum. sanırım asıl sinirlendiğim nokta ortadoğu çomarlarının abartma huyu.
  • yürüyen libido. seksapel, cilve işve, güzellik... 10/10 bir kadın. dansöz zaafım var zaten, kitliyor ekrana beni nerede görsem. keşke biseksüel olsa, ben de panseksüelliğimin tüm sınırlarını onu tavlamak için kullansam da felekten bir gece çalsak birlikte sjsjsjs.
  • açık ve net konuşacağım;

kendisini duvardan duvara hoplatmak istiyorum.

eved.