• wta istanbul 2022’de uzak ara en iyi performansı gösteren oyuncu. şampiyon olmazsa ciddi ciddi şaşırırım. putintseva’nın kafasının içine girmesine izin vermezse putintseva’yı da son şampiyon cirstea’yı da rahat rahat yener çünkü turnuvadaki rakiplerine kıyasla çok başka seviyede oynuyor.
  • 30 mart 2001 doğumlu olan rus tenisçi; juniors klasmanında kariyer zirvesi olan 16.sırada, kendisinden iki-üç yaş büyük olan birçok ismin üstünde yer alıyor, en sevdiği şey okumakmış, kendisini farklı yönlerde de geliştirmesi büyüklerde çok işine yarayabilir
  • wildcard ile katıldığı wta moskova'da biraz da kura şansı yanında olunca, güçlü isimlerle eşleşmeden finale yükselen tenisçi, finalde danilovic'e kaybetti.
  • (bkz: roland garros 2019) ta ilk turda angelique kerber i, rakibinin sakatlığının da etkisiyle yenen tenisçi. kendisi bekleneceği üzere oldukça heyecanlıydı, kerber sağlıklı olsa rahat kazanırdı ama kerber'in de rakibiyle akıl oyunlarına girmeye çalışmamasıyla güzel bir maç oldu... potapova, ikinci turda bir başka genç raket marketa vondrosouva karşısında pek etkili olamadı.
  • istanbul 2022'de çeyrek finalde canlı izledim ve gerçekten fişek gibi bir forehand ile oynuyor. çok sakin ve moralini hiç bozmuyor. bu oyunla sıralamada çok daha yukarılara uçar birkaç yıl içerisinde.

ayrıca maç önü kazara koridorda denk geldik ve, allah sahibine bağışlasın, çok çekici bir kadın. maç sonunda da kısa bir diyalog yaşadık ve gördüm ki son derece sempatik biri. sorribes tormo'ya maçta öyle bir şok yaşatmıştı ki maç sonu gıkı çıkmadı ispanyolun merdivenlerde.
  • miami' de coco cauff'u yıkan 21 yaşındaki rus raket. potansiyel dünya 1 numarası.
  • yarın gidip kortta yerinde izleyeceğim. bugün gidecektim ama dedim yarıfinalleri izleyeyim.
    gayet iyi göründü turnuvada.
    yarın
    putintseva-potapova maçı 15.00'te
    cirstea - kudermetova maçı 17.00'de
  • bugün turnuvada izleme fırsatı yakaladım. çok tehlikeli geldiğini düşünüyorum. her sene başka isimlerin öne çıktığı kadın tenisinde merdivenleri hızla tırmanacaktır. ayrıca sempatikliğine de kısa bir parantez açayım. maç sonu utanmadan sıkılmadan her isteyenle teker teker fotoğraf çekilmesi ve köpeğiyle inanılmaz tatlı bir insan gibi gözüktü. yolu açık olsun biz başlıkta yerimizi alalım.
  • bugün korttan takip ettigim 2022 tennis championship ıstanbul sampiyonu rus tenisci. sharapova'ya benzerligiyle dikkatimi cekse de oyunu ve sempatik tavirlariyla radarima girmeyi basardi takipcisi olacagim.
  • roland garros 2019 ilk tur maçında dünya 5 numarası angelique kerber'i 6-4 ve 6-2'lik setlerle yenerek kısa kariyerindeki ilk top 10 galibiyetini alan 18 yaşındaki yetenekli tenisçi.
hesabın var mı? giriş yap