şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadıköyde bulunan bir dövme stüdyosu. sahibi olan erdoğan çavdar çok çok yetenekli biri olmanın yanında neşeli, komik bir insandır da. iki arkadaşıma yaptığı dövmeleri gördükten sonra ben de bir sonraki dövmem için gözüm kapalı olarak kendimi ona emanet edebilirim açıkçası. kendisine çabuk erişim için de şöyle link verelim http://www.anatoliatattoo.com/ .
  • hayalinizdeki dövmeyi bedeninizde birebir görebileceğiniz 10 numara bir dövme stüdyosudur. kadıköy bahariye caddesindedir. stüdyodan içeri adımınızı attığınız anda sizi karşılayan sıcak ortam ve sohbet sırasında, buraya neden geldiğinizi unutabilirsiniz. sahibi erdoğan abi* "ilk defa dövme yaptıracağım ama acıdan korkuyorum, şu deriyi hissizleştiren kremlerden kullansam?" diye ağlayışıma, "olmaz öyle şey ilk dövmenin acısını yaşayacaksın ki dövmeyi görmekle kalmayıp hissedeceksin" diye fırçayı basmıştır. böyle de işimi yapayım paramı alayım mantalitesinden uzak, dövme kültürünü sahiplenen ve ona yanlış yapmayan bir insandır. güvenle gidilesidir.****
  • profesyonel ve titiz çalışanlara sahip son derece modern ve hijyenik dövme stüdyosu. yeni yerleri caddebostan'da , dövme yaptırmak isteyen herkese şiddetle öneririm.kolumdaki devasa figürü özgür bayındır yaptı , işçiliği ve yaratıcılığı on numara. stüdyo sahibi erdoğan çavdar babacan tavırlarıyla ve gerekli müdahaleleriyle her şeyin daha da kusursuz olmasını sağladı. gözü kapalı güvenerek gidebilirsiniz.
  • güler yüzlü ortam, sevimli köpek ve kediler, bahçede çay sigara, hijyenik ortamda dövme işleri güçleri.
  • (bkz: ece baş)