şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilginç çalışmaları olan, türk olduğunu düşündüğüm dj gibi bir abimiz.

  beğendiğim bir iki parçasını bırakayim şöyle,

  lernive
  qamuran

  ilginç bir kafa gerçekten. şahsen beğendim.
 • özgün ve başarılı işlerde imzası olan prodüktör/dj. birkaç yıla kalmaz patlama yapabilecek potansiyeli taşıyor. umarım yakaladığı çizgiden vazgeçmeden kalitesini arttırarak üretmeye devam eder ve uzun yıllar dinleriz yaptıklarını. facebook'tan yazdığım mesaja çok samimi ve alçakgönüllü bir yanıt verdiği için de ayrıca sevgimi kazandı. seviyoruz böyle insanları.
 • özgünlük fukarası alemde iyi iş yokluğu çektiğimiz şu sıra herkes birbirinin aynısı, kısırdöngülere battık. yok projelendirme, yok üllümünütü, yok dünyaya açılma kafası, yok murat uncuoğlu-tarkan filan zamanlarının pas geçilip dünyaya burak yeter ihraç etmemiz, yok aleyna tilki bilmem ne. adam cayır cayır müzik yapıyor, çatır çatır kaliteli işler yapıyor. lan arkadaşı olsam da "kanka benim için sözlüğe bişiler karala" dese bu kadar övemezdim ya da beğenemezdim yapılan işleri.

  en beğendiklerimden, qamuran, parpar gibi şeylerini de şuraya bırakayım da deneyin madem.

  kardeeş, stalk filan yapmadım da, babacım n'olur ünlenme, nolur diyorum bak! günün birinde "elinden tutalım da para kazandıralım ünlendirelim" filan diyenlere o parayı götünüze sokun filan de, bildiğin yolda yürü.

  şerh merh.

  edit: ben bi' güzelleme yaptım, geldi hiçbir siki beğenmeme timinin göteleği. sırf bok atayım da farklı olduğum belli olsun kafası. oğlum bırakın lan bu işleri, ismi anatolyın seşşıns, olayı ne olacaktı acaba. bir de türk sempılı beğenmiyormuş. siktir git tiesto dinle o zaman. sikik.
 • muazzam bir prodüktör, gerçekten. çok özgün bir elektronik ses yelpazesi var ve calismalarina bayildim. altin bulmus gibi sevindim, cok tasarruflu harciyorum.
  umuyorum daha basarili islere imza atacaktir, kendisine burdan selamlarimi iletiyorum, kutluyorum.
 • etnik tınıları, techno soundlarla güzel bir biçimde harmanlayan prodüktör.

  adeta bizim toprakların sesi yahu, severek takip ediyoruz.
 • daha en basinda kendi tarzini olusturmus ve guzel tinilarla kulaklarimizi senlendirmekte, umarim kalitesini daha da artirarak saglikli bir sekilde guzel bir dinleyici kitlesine ulasir.
 • elektronikte sevmediğim bir dalga olan etnik tonları harmanlama sevdasını bana sevdirebilmiş dj. gerçekten arabesk ve elektroniğin bu kadar güzel iç içe geçebileceğini hayal edemezdim. çok çok başarılı.
 • spotify sayesinde tesadüfen weekly discover'da qamuran parçasıyla tanışıp, devamında bütün günümü tüm şarkılarını jbl ses sistemimle inanılmaz derin ve hoş duygularla süsleyen prodüktör.
 • etnik teknoya tapan bendenizin yeni keşfi. track'leri de setleri de muazzam. izmir'de bir gig'i olsun da gideyim diye bekliyorum.
 • gecelerimi daha da guzellestirdigi icin cok tesekkur ediyorum.

  keder
  qamuran