şükela:  tümü | bugün
 • ilginç çalışmaları olan, türk olduğunu düşündüğüm dj gibi bir abimiz.

  beğendiğim bir iki parçasını bırakayim şöyle,

  lernive
  qamuran

  ilginç bir kafa gerçekten. şahsen beğendim.
 • özgünlük fukarası alemde iyi iş yokluğu çektiğimiz şu sıra herkes birbirinin aynısı, kısırdöngülere battık. yok projelendirme, yok üllümünütü, yok dünyaya açılma kafası, yok murat uncuoğlu-tarkan filan zamanlarının pas geçilip dünyaya burak yeter ihraç etmemiz, yok aleyna tilki bilmem ne. adam cayır cayır müzik yapıyor, çatır çatır kaliteli işler yapıyor. lan arkadaşı olsam da "kanka benim için sözlüğe bişiler karala" dese bu kadar övemezdim ya da beğenemezdim yapılan işleri.

  en beğendiklerimden, qamuran, parpar gibi şeylerini de şuraya bırakayım da deneyin madem.

  kardeeş, stalk filan yapmadım da, babacım n'olur ünlenme, nolur diyorum bak! günün birinde "elinden tutalım da para kazandıralım ünlendirelim" filan diyenlere o parayı götünüze sokun filan de, bildiğin yolda yürü.

  şerh merh.

  edit: ben bi' güzelleme yaptım, geldi hiçbir siki beğenmeme timinin göteleği. sırf bok atayım da farklı olduğum belli olsun kafası. oğlum bırakın lan bu işleri, ismi anatolyın seşşıns, olayı ne olacaktı acaba. bir de türk sempılı beğenmiyormuş. siktir git tiesto dinle o zaman. sikik.
 • muazzam bir prodüktör, gerçekten. çok özgün bir elektronik ses yelpazesi var ve calismalarina bayildim. altin bulmus gibi sevindim, cok tasarruflu harciyorum.
  umuyorum daha basarili islere imza atacaktir, kendisine burdan selamlarimi iletiyorum, kutluyorum.
 • etnik tınıları, techno soundlarla güzel bir biçimde harmanlayan prodüktör.

  adeta bizim toprakların sesi yahu, severek takip ediyoruz.