şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones takipçisi bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • ne kadar manyak varsa taniyan sozluk yazari.
    hem erdogani hem birayi seven bir insan nasil oluyormus diye diger entrylerine bir bakayim dedim, cok ilginc bir sosyal ortamdan haberdar oldum, kendisine acilen hayatini sifirlamasini oneriyorum. sanki temel tercihler acisindan bir yerlerde yanlis yapan, tespitleri de kafasi da karisik bir insan.
  • her seferinde daha bir şaşırtansın. biraz bilmece gibi. gizemli. içten. kaç aydır tanıdığım insanı her konuşmamızda daha başka suretiyle görüyorum. bu çok ilginç. kötü mü? asla! sadece tuhaf ama ben bu tuhaflığı seviyorum. karmaşanı seviyorum.
    (bkz: ne çok yalan söyleniyordu yeryüzünde; sözle, yazıyla, resimle ya da susarak) yalansızlığın daim olsun.
  • ara ara kafam bir konuyu takar ve didik didik eder öğreninceye kadar rahat durmam, ne zamanki belli bir seviyeye geldim huzur bulurum. şu ara da merak sardığım konu kendisinin uzmanlık alanı. bu konuyla ilgili entry sini gördükten sonra birkaç konuda ona danıştım. 4 yaşındaki çocuk gibi bik bik sürekli sorup duruyorum. sağolsun sabırlı ve yardımsever bir yazar, bıkmadan usanmadan anlatıyor.
  • gün gelirde gerçekten iddialı bir oyunda beni vede arkadaşlarımı veyahut takımımı yenerse, öğlen sıcağında sampi kavşağında "beni rezil etti, heder etti, affetsin beni, geri döğnnn" yazılı afişle bir saat bekleyeceğimi buraya yazıyorum. bugünde tarihe not olsun.
  • demin canım rakı çekti. peynir, kavun olsa şöyle 3 duble rakı bir de açık çay lüpletsem dedim. sonra bunun sıfatı geldi aklıma. ben içerken bana bir pislikmişçesine bakıp, gözlüğünü tek parmağı ile burnunun üzerinden düzeltmesini ve dişlerini sıkmasını anımsadım. sanki sahnede romantik prense dönmüş rockçı ezikliği yaşadım...