şükela:  tümü | bugün
 • game of thrones takipçisi bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • ne kadar manyak varsa taniyan sozluk yazari.
  hem erdogani hem birayi seven bir insan nasil oluyormus diye diger entrylerine bir bakayim dedim, cok ilginc bir sosyal ortamdan haberdar oldum, kendisine acilen hayatini sifirlamasini oneriyorum. sanki temel tercihler acisindan bir yerlerde yanlis yapan, tespitleri de kafasi da karisik bir insan.
 • ara ara kafam bir konuyu takar ve didik didik eder öğreninceye kadar rahat durmam, ne zamanki belli bir seviyeye geldim huzur bulurum. şu ara da merak sardığım konu kendisinin uzmanlık alanı. bu konuyla ilgili entry sini gördükten sonra birkaç konuda ona danıştım. 4 yaşındaki çocuk gibi bik bik sürekli sorup duruyorum. sağolsun sabırlı ve yardımsever bir yazar, bıkmadan usanmadan anlatıyor.
 • gün gelirde gerçekten iddialı bir oyunda beni vede arkadaşlarımı veyahut takımımı yenerse, öğlen sıcağında sampi kavşağında "beni rezil etti, heder etti, affetsin beni, geri döğnnn" yazılı afişle bir saat bekleyeceğimi buraya yazıyorum. bugünde tarihe not olsun.
 • demin canım rakı çekti. peynir, kavun olsa şöyle 3 duble rakı bir de açık çay lüpletsem dedim. sonra bunun sıfatı geldi aklıma. ben içerken bana bir pislikmişçesine bakıp, gözlüğünü tek parmağı ile burnunun üzerinden düzeltmesini ve dişlerini sıkmasını anımsadım. sanki sahnede romantik prense dönmüş rockçı ezikliği yaşadım...
 • günün birinde beni rezil edeceğini biliyordum ancak bu kadar kısa sürede bu kadar yüksek seviyede bir bowling oyuncusu olacağını tahmin edemedim. topu öyle bir atıyor ki; sanki rakı romantiği o gariban labutların hepsi. her ne kadar takım olarak kazanmış olsalar da takım kaptanı olarak galibiyetin kaymağı kendisine nickaltı olarak dönmüş oldu.
 • sert bakışlarının ardındaki güzel yüreğinin sıcaklığı bugün bir sürü çocuğu ısıttı. fun clubı kurulsa dernek başkan yardımcısı olacağıma dair söz veriyorum.
 • sözlükte değil mekanın da tanımak şerefine nail olduğum nadide biri. hani bazıları vardır keşke daha önce tanısaydım dersiniz, hah işte bu @anayurtoteli bu tanımı karşılıyor. sert bakışlarının altında ki güzel yüreği ve sevgisiyle tüm antalya'yı kucaklayacak bir potansiyel var.
  bowling konusunda söylenenleri teyit etmek için bir maç ayarlayalim teklifimi, bu nickimle yazdığım ilk nickaltı yorumumla yapıyorum.

  not: gözlüklerinin üstünden bakışıyla yakan reis.
 • eğer çok heyecanlı bir şey anlatıyorsa kollarını pazularına kadar kademe kademe sıvayabilir. gözlüklerini tam orta yerinden alnına doğru ittirip, karizmatik bakışlar da fırlatıyorsa değmeyin keyfine. tam bir bowling neferidir. geç tanıştık, daha doğrusu geç kaynaştık ama böylesi çok daha güzel oldu. burnumda sümük kalmış mı sorusunu sorabileceğim insanlar kategorisine girdi.
  tanım: can.
 • mekan sahibi...