şükela:  tümü | bugün
  • oto-park.com sitesinde arac testleri yapan zat-i muhterem.

bazi testlerinde okul(itu) kampusunde fink attiklari gorulmus, ucak-uzay fakultesinin ucaklarina selam cakmaktadirlar. sirf bu yuzden sempatim var kendilerine.
  • çok mantıklı bir şekilde, konuların tam bamtelini yakalayarak biraz da -ingiliz stili- espri anlayışıyla anlatım yapabilen bir test sürücüsü, editör.

bana en komik gelen hali ise, videolarının başında konuşmadan otomobilin herhangi bir kusuruna yaptığı göndermelerdir. e tabi bunda kendisini avea'nın fasulye karakterine (erdem yener) benzetmemin de etkisi az değildir.

(bkz: top gear)
    (bkz: fifth gear)
  • bundan böyle sadece mehmet çetin olarak anılacaktır.

eheheh gündem esprisi de yaptım oley. çok tok, çok rafine ^,^
  • kendisine biraz ekonomik destek verilmesiyle birlikte tv'deki otomobil incelemeleri konusundaki en tarafsız duayenlerden birisi olacaktır. zira yorumlamaları, analizleri tam anlamıyla mükemmeldir. kankası sinan ile birleştiğinde, analizlere extradan gırgır şamata havası gelmekte birbirlerini çok iyi tamamlamaktadırlar.
    incelemelerini izleyebileceğiniz link ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • otomobillerin sürüş dinamiklerini tarif edişi vedat milor'un yemeklerin tatlarını tarif edişi gibi olan adam.
  • ekşi sözlükte kendileri hakkında yazılanları takip ettiğini söylüyor, bir aracı test ederken limitlerini zorlamak tapa kaz gitmek gerekli olabilir ancak, normal sürüşlerde aracı üzmeden gidildiğinde araçların kime hitap edebileceği ve ne ölçüde yeterli gelebileceğini de söylemelidir.
    kendisine destek veriyorum, farkı samimi olması ve bilinen teknik özellikler-donanımlar yerine kullanıcı yorumları çok iyi.
  • saçma teknik verileri kullanmak yerine kullanıcı odaklı , tarafsız yorum ve gözlemleriyle otomobil severlerin gözüne girmeyi başarmıştır. sohbet tadındaki test videolarını izlemek ayrı bir keyftir.
  • forumda ergenlerle cebelleşmesi gereken klas bir arkadaşımız. bayaa kendi fanboylarına sahip belli ki. ergenin biri geçen "and ne demek yaa" içerikli bir başlık açmış, hani böyle boyband hayranı genç kızlar abuk subuk detayları merak eder ya o tarz... umarım birgün bir tv kanalında topgear'ın düşük bütçeli halini yapabilir lükse sahip olurlar.
  • testlerde sık kullandığı "rafine" terimini toyota auris testinde gayet anlaşılır bir biçimde izah etmiştir:

http://youtu.be/--_tgapos68?t=20m36s
  • kendisini genel manada başarılı bulsam da alfa romeo giulietta testinde araçla taşak geçer gibi tavırlarından rahatsız olduğum kepçük.

çok mantıklı tercih değilmiş mantıklı araba isteyen golf alıyormuş falan. tee allah'ım bu ne lan kahvedeki adam gibi yorumlamalar! eski olsa da hiç beğenmedim giulietta testini, golf'ü ön plana çıkarması da zevksizliğini ve sıradanlığını gösteriyor.

onun dışında testleri eğlenceli izlerim kendisini yalan değil.