• "hiç unutmuyorum bir keresinde yine frikik oldu. quaresma yanıma geldi "abi ne yapıyoruz?" dedi. "ne yapıyoruzu var mı ricardo sen git sevinmeye başla ben geliyorum" dedim."

- anderson talisca
  • adam çin'e arabistan'a gittiği için mal diyorlar... hayır sanki bana rivaldo olacak ronaldo olacak... adam yetenekli ama çapı da o kadar değil malesef...

en akıllıca işi yapmıştır... adam 3-4 senede yüz milyon euroya yakın oara kazandı çin'den... adam yedi sülalesinin hayatını kurtardı, biz de burada 3 kuruş paramızla adama salak diyelim :))

o parayı bana verseler ben de giderim mına koyim, sikmişim avrupa'yı... 50 yıl dünyanın neresinde isterse yaşar adam...
  • başakşehir'e attığı frikik golünü sağ ayakla atmış olsaydı sıradan bir gol diyebilirdik ama oradan sol ayakla gol atmak herkesin harcı değil. bu tip golleri ancak sergen, alex, hagi, olcay şahan gibi oyuncular atar.
  • meyhane izliyoruz maçı. çok sarhoş olan yan masadaki dayının maçla alakası yok. talisca gol atıyor ve talisca'nın gol sevincini gören amca yan masadan bağırıyor;

'' adama bak tekkeyle maça cıkmış, ulan futbola bile dini bulaştırdınız, amınıza koyayım hepinizin emi''

dayıyı ikna etmeye çalışıyoruz lan. '' dayı o saç sitili '' diye çabalıyoruz. bakıyo mal mal maça şuan.
  • bayılıyorum bu fikret orman'a. sinegin yağını hesaplıyor adam.

eğer talisca 25m üstü bir paraya satılırsa, benfica beşiktaş'tan aldığı kiralama bedelini iade edecek :) :)

nasıl bir adamsın sen ya, şu maddeyi koydurtmak için benfica yöneticilerine neler söyledigini izlemek isterdim :d
  • galatasarayın kafa golü yeme hastalığının devam etmesi için frikiği brumanın kafasına çarptırıp atan adam gibi adam.*
  • menejerin doğu perinçek mi aq vizyonsuzu, çin'e transfer olmak nedir yani.
  • fenerbahçeliyim umarım devre arasında ligimize döner.

benim futbol mantığım vasatta değil,kalitede birleşmektir. rakiplerde de bizde de seyir zevki veren futbolcular olsun.

bizde alex olsun appiah olsun

galatasaray'da sneijder olsun drogba olsun

beşiktaş'ta gomez olsun talisca olsun

trabzonda jaja olsun fatih tekke olsun.

eskisi gibi heyecan olsun,kalite olsun.
  • hani ameliyattan çıkıp direkt kendisini soran bir eleman vardı ya, adam haklıymış beyler.
  • valla ghezzal'ı kendisine 50 defa tercih ederim.

ghezzal oyun kurar, deli gibi asist yapar, ancak çok fazla gol atamaz. liderdir, takım kaptanlığına yakışır, efendi adamdır, profesyoneldir. gözünü kapatıp, orta sahada o'na güvenebilirsin. o'nun gibisi her takıma lazımdır.

talisca ise bol bol gol atar, zaten esasında orta saha değil, forvettir, sahte 9'dur. raket gibi ayağı vardır, şutları çok etkilidir. ancak oyun kuramaz, lider olamaz, profesyonel falan değildir, keyfi istemeyince sezon öncesi yaz kampına katılmayan bir adet götümün futbolcusudur. tam bir brezilyalı gevşektir. öyle olmasa çin'de oynamazdı zaten...

demek istiyorum ki yemişim talisca'yı, quaresma'yı, yeter ki ghezzal'a bi şey olmasın... inşallah bonservisi alınır. beşiktaş'a çok yakışıyor. talisca ise ancak çin takımlarına yakışır.
hesabın var mı? giriş yap