şükela:  tümü | bugün
2711 entry daha
  • twitter'daki ilgili transfer haberinin altına yapılan, ''biz pilot takım mıyız lan aq benfıcası haddini bil ! teklife gelince de kabul ediyoruz'' yorumu gece gece yarmıştır.

    konuya dönersek de, eğer söylendiği gibi rafa silva'yı bedelsiz iki sene bize kiralıyorlarsa ve sonraki satışından da pay veriyorlarsa kafa karıştırıcı bir teklif.
  • hakkında 30 milyon euro teklif geldi haberleri yapılan oyuncu. eğer böyle bir durum varsa satın alma opsiyonu olan 20 milyon euro yu ödeyip, 30’a biz satalım. ekstra 10 milyon euro’yu cebe atalım. fikret orman iyice efsaneleşir bu olursa.
  • 30 milyon veren takım yoktur buna. varsa ya kara para aklıyordur, ya da ffp delme operasyonudur benfica tafafından tezgahlanan. hangi salak 30 verir bu omlet kafalıya. geçen sene parladığında bile sene sonu hiçbir yere satamadı benfica.

    bir beşiktaşlı olarak boş yere ümit etmeyi bırakın derim. bu adamdan bize bir fayda gelmez bu saatten sonra. sene sonu götüne teneke bağlar göndeririz muhtemelen. asıl mesele şu önümüzdeki yarım sezon kendisini kesecek bir on numara transferi. başarabilirsek hem negredo'yu uçurur gelecek on numara hem de bizi şampiyon yapar.
1103 entry daha