şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2010 fransız yapımı, kısa metrajlı the piano tuner'in hint versiyonu.

görme engelli bir piyanistin dünyası, kendini kazara eski bir film yıldızının öldürüldüğü suç mahallinde bulmasının ardından bir dizi şoke edici olayla sarsılır.

oldukça güzel ters köşelerin olduğu suç, gerilim, komedi tarzında ve güzel müziklerle süslenmiş keyifli bir hint filmi. son sözümde tabu'ya, sen ne güzel bir kadınsın ya...
  • imdb top 250 listesine 113. sıradan girmeyi başarmış hint filmi.
  • romantik komedi tadında başlayıp her geçen süre ivme kazanan, şaşırtıcı kurgusuyla sürükleyerek gerilim ve suç türlerine kayan, filmin geneline yayılmış şarkılarla müzikal türe de göz kırpan, ekşi'de maruz kaldığı ilgisizlikle şaşırtan gayet başarılı hint filmi.

lahana tarlasında kaçak beslenen tek gözü kör, kocaman bir tavşanın, büyük bir korku ve panikle tarla sahibinin kurşunlarından kaçma çabalarıyla açılan film, kör tavşana sıkılan kurşunlardan birinin kör bir sanatçının kaderini belirleyeceği soluk soluğa yaşanan bir serüvene götürüyor izleyicisini.
  • bir şey diyeceğim. kesinlikle (bkz: underrated) bir film...

(bkz: bird box)filminden yola çıkılıp ortalığın çok
    afedersiniz bir tane .mına koyan körmüş gibi davranma furyasının aslında bu filmle bütünleşmesinin gerekliliği...
  • ben hayatım da bu kadar ters köşe bir film görmedim ya, film klasik hint filmi uzunluğunda olmasına rağmen baya güzel ve akıcı
  • ters köşeden baş döndüren film. hayret burada nasıl bu kadar az bahsedilmiş.