• evet insanlık dışıdır, aslında mayınla tuzaklayıp, ya da bomba yüklü araçla saldırarak, ya da eşinin yanında kafasına arkadan sıkarak, ya da trafik kazası var deyip pusu kurarak, ya da gece evlerinde uyurken vurularak öldürülmeliydi, evet bence de insanlık dışı katılıyorum...
  • itin geberip gidişine sevindik tamamda, dünya kadar fişek harcadınız be yiğitler, ona yanarım. diğer itler içinde lazım olacak
  • yaban tv'de yayınlanan domuz avlarına benzeyen görüntüler.
  • keyifle izledigim goruntuler. isidin yaptiklarini duyunca bunu yapan insan olamaz diyorum.
    ancak bu pkk li orospu cocuklarina isidin yaptiginin daha fazlasini yapma firsati elimde olsa gozumu kirpmam.
    merhamet insana karsi olur cinsini siktigimin yaban domuzlari.

sozum sana orospu cocugu heval. bu nefreti turk halkinin kalbine siz ektiniz. yuzer yuzer geberdiginizi gorecegimiz gunlerde gelecek insallah
  • sehit cenazelerinde analarin babalarin kardeslerin bicare goruntulerini yayinlamak yerine bu leslerin goruntuleri yayinlanmali. adam zaten feryat figan anayi babayi gorunce ayri bir zevke geliyor. bunlari goster ki herif kafayi yesin.
  • güzel görüntülerdir. ayrıca hayranları resmini facebook'ta profil fotoğrafı yapmışlar. inşallah bu resimlerin devamı gelecek...
  • hewal: basganim andok sehit olmus.

o. baydemir: hassiktir diyorum yaaa.
  • yazık çok yazık !

barışı müjdeleyen sıcak bir bahar gününde özgürlük direnişçisi...

şaka lan hevaller mal mısınız ? eline sağlık askerimin gebersin hain köpek. ama bu rahatlık nerden geliyor onu sorucam sadece. o kadar mermiyle bir köy haritadan silinir.

- nerden geliyo bu rahatlık mehmet kardeş ?

+ tabii ki x tea' nin dayanılmaz serinliğinden.
  • mermilerin son kullanma tarihinin geçmek üzere olduğundan mütevellit bu denli bolca kullanıldığını tahmin ettiğim görüntülerdir. ne de olsa 4 yıldır doğru düzgün kullanamadık şu meretleri imhaya gidecekti çoğu.
hesabın var mı? giriş yap