şükela:  tümü | bugün
  • bir an önce yazar olmasını istediğim çaylak badim. çok karizmatik, babacan bir insan. laf aramızda ünlü bir sima. bir zamanlar iş arkadaşımdı. çok severim kendisini. abilerin abisi. hadi, bekliyoruz.
  • 16 mayıs 2018 tcmb'nin dolara müdahalesi başlığını açıp

"az önce oldu galiba. 4.50'den bir anda 4.44'e düştü. sonra yine yükselişe devam." yazmışım, ardından sözlü müdahale entryleri üzerine "sadece sozlu oldugunu sanmiyorum gun sonu gorecegiz ne kadar dolar satmislar." diye bir yorumda bulunmuşum.

bu entryler bir kere bile editlenmemiş ve bu şahıs gelip bana sözlük formatı bilmediğimden girmiş, hakaret ederek çıkmış. daha sonra entrysini bir miktar editlemiş tabi.

merkez bankası dolara müdahale etmiştir. bu konuda hükümetin politikasini aklamiyorum aksine doviz satma ve açıklama yapmalarinin yersiz olduğunu piyasanın fiyatlamalari ile yazıyorum ve özel mesaj yoluyla kendisine itirazda bulunuyorum bu insan da saldırgan üslübunu özel mesajlaşmada da koruyup ne yazdığımdan haberim olmadığı gibi şekillerde sataşmaya devam ediyor.

kişiliği ve karakteri konusunda hayal kırıklığına uğratan bir sözlük yazarı.