şükela:  tümü | bugün
 • sol bek yeni transfer, an itibariyle fbtv'de bir videosu dönmektedir. o değil de, neden sol bek?
 • 2009 fifa konfederasyon kupası'nda izleme şansı bulduğumuz, daha çok andré santos adıyla bilinen, atletik ve teknik bir oyuncu. corinthians'dan transfer. umarim fenerbahçe'me faydalı olur. zaten faydali olmazsa isterse skimin başında oynamış olsun beni zerre ilgilendirmiyo orası ayrı konu.
 • http://www.transfermarkt.de/ ye göre corinthiansın en pahalı oyuncusu. yine aynı siteye göre sol kanadın her yerinde oynamaktadır, yani carlos'un değil, uğur boral'ın akibeti belirsizdir. i. gökçek wederson ise tamamen takla olmuştur.

  ayrıca kendisi 2009 konfederasyon kupasında 5 kere milli olmuş ve maç başına yaklaşık 70 dakika sahada kalmıştır. mevki olarak alakaları olmadığının tabi ki farkındayım ama, gilberto silva'nın da avrupa mecarası aynı yaşlarda, benzer bir şekilde başlamıştır. hiç izlemedim, o yüzden de iddialı değilim... en azından benim gibi izlemeyip de kötüleyenler kadar...

  yıldız diye getirilen lincoln ise hiç milli olmamıştır.

  evet. hiç...
 • tek kelimeyle ilaç gibi transfer. bu sezonki 1983 doğumlu transfer fırtınasının son halkası.
 • iyi transfer. ama şimdiden öyle bir tanıtım olayına girdi ki fenerbahçe yönetimi sanırsın cristiano ronaldo kendisi.

  yapmayın arkadaşım böyle şeyler. kafadan dolduruyorsunuz taraftarı bu şekilde. futbol hakkındaki fikri tuttuğu takımın rengi olan taraftar en ufak bir hatada yüklenmeye başlıyor hem oyuncuya hem takıma. bu arada bu söylediğim her takım için geçerli. yapmayın işte. adam oynasın, keyif alsın. daha şimdiden bitirmeye çalışmayın adamı.

  yok barcelona , real madrid istemiş de fenerbahçe almış. din kardeşiyiz lan. yapmayın bunu işte.
 • asıl mevkisi sol bek olan savunma oyuncusu.
  bir kaç maçını izlemişliğim var, iyi futbolcudur. roberto carlos gibi sürekli atağa katılır, hızlıdır, atletiktir fakat fenerbahçe'de sol açık oynayacağını sanmıyorum. sol açık için sol bek transferi yapmak pek mantıklı gelmedi...
 • adamlar yaptığı transferi abartıyor olabilir fakat şahsen konfederasyon kupasında izlerken keşke fenerbahçe'ye alınsa diye içimden geçirip sonra saçma sapan bir adam alacağımız sonra da bu adamı premiership, la liga veya serie a'da yakınad izlerim, 2-3 sene sonra da 10-15 milyona gider diye umutlarımı içime atmıştım. helal olsun, dimas'tan beri ilk defa sola iyi bir oyuncu aldık. hayırlı olsun.

  bu arada birçoğunuz izlemiştir belki de, ben yine de belirtmek isterim gördüğüm özelliklerini. çok hızlı değil fakat güçlü bir oyuncu. tekniği de yüksek ve soğukkanlı. genelde yerden ayağa oynamayı seviyor.
 • 2009 yılı ve hakkında daha önce tek bir entry girilmemiş bir oyuncu.
  aziz başkan nereye koşuyor, ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum.
  şu adamın kariyerine bir bakarmısınız;

  http://www.transfermarkt.de/…tos/aufeinenblick.html

  2008 yılında corinthians'a 400 bin euro'ya transfer olmuş bir adam.
  fenerbahçe kim bilir bu adam için ne kadar para verdi o da ayrı bir konu.
 • wikipedia'ya göre corinthians'ta hiç oynamamış adam. başka bir adamdan mı bahsediliyor acep?

  len yoksa yine siz mi bozdunuz?

  http://en.wikipedia.org/…/andré_dos_santos_oliveira

  editos santos: http://img241.imageshack.us/…4659/kimlanbuadama.jpg

  central defender diyor.. 189 cm boy diyor..

  kimi transfer etti fener?