şükela:  tümü | bugün
  • üzdün bizi be reis..
  • ağladığı videoyu şimdi gördüm ve bir kez daha bunu üzülerek yazıyorum ama en iyi 3.ler arasına giremeyip gruptan çıkamamızın bizler, yani taraftarlar için hayırlısı olduğunu anladım. allah korusun bizim o kraldan çok kralcı, mesele vatan, ay-yıldız olduğunda gerisini teferruat olarak gören ama parasız primsiz iş yapamayan tayfa olurda gruptan çıksaydı demek ki icraate geçemeseler bile en azından laflarıyla belamızı sikeceklerdi. her şeylerine imrene imrene artık adamların ülkeleri için taşıdıkları tutkularına bile imrenir olduk. turnuva da zaten italya'nın hakkıydı ama olmadı zaten bu hayatta nerede adalet var ki burada hak eden kazansın yapacak bir şey yok.
  • 34 yaşında elinden gelenin maksimumunu verip büyük bir hırsla oynayıp sonrasında elenince böyle bir duygu boşalması oluyormuş demek ki sahada yürüyüp sonradan tehdit savuranları gördüğümüz için bize garip geldi
  • söylenirken barzani diye işitilmesi mümkün isme sahip italyan futbolcu
  • ismini ne zaman duysam mafya babası sanıyorum.
  • barzagli yazılır barzalyi okunur.
  • enişteme "o ne adamlarda barzani'de varmış" dedirten oyuncu.
  • fm 2008 de transfer edildiği anda bütün defansif özelliklerini 20 olarak göreceğiniz futbolcu. yaş faktörüde ele alanırsa bu adam italyadaki en iyi stoper oluyo.
  • juventus veya fiorentina'ya gitmesi beklenirken herkesi ters koseye yatırıp wolfsburg'a transfer olan oyuncudur. almanya'da sezonun surpriz takımı olan felix magath'ın wolfsburg'u ile uefa kupası mucadelesi verecektir, basamakları yavas yavas cıkmak istiyor olabilir kendisi ancak yas da gelmeye basladı artık, para mı tatlı geldi, italya'dan mı sıkıldı bilinmez ama fiorentina ve juve dururken almanya'nın yolunu tutmak garip geldi bana..
  • fabio cannavaro'nun boşluğunu dolduramadı. ilk yarı* kötü oynadı. marco materazzi hiç yapamazsa hollandalı forvetlere kafa göz dalmaya çalışırken, kendisini göremedik.

entry yazılırken gelen edit: gerçi donadoni kendisinden memnunmuş anladığımız kadarıyla. materazzi çıktı. barzagli kaldı oyunda.