337 entry daha
  • http://www.tuttojuve.com/…i-alonso-alla-juve-163628

yukarıdaki habere göre matteo materazzi adlı fifa menajeri rai sport'ta yayınlanan zona 11 programında kendisinin 2.2 milyon euro'ya beşiktaşla anlaştığını, juve'nin de onun yerine xabi alonso'yu alacağını söylemiş...
  • bu adam beşiktaşa gelirse ortalık kan gölüne döner *

gelecek olmasına inanmadığım, eğer gelirse göt olmaktan mutluluk duyacağım maestro.
  • bu adam gelirse tükiye'de forvet arkası oynatılır. orada da rakip takım bir kişiyi başına adam adama markaja verir. her adam geçtiğinde veya pas atacakken indirirler. hakemler bir şey demez. ondan sonra adam futboldan soğur. sonra da biz burada çıkar deriz ki pirlo bitmiş.
    serdar kurtuluş'a 40-50 metrelik top atıp sonunda ortayı alakasız bir yere yapmasından, bomboş kaleciyle karşı karşıya kalacak şekilde almedia' yı pozisyona sokup, almedia' nın topu kaleciye nişanlamasından, 90 dakika boyunca sürekli koşmak zorunda bırakılmasından ve orta sahada pas yapacağı oyunculardan birinin veli kavlak olacağı kısıma çok girmiyorum bile.
  • faydası olur olmaz, oynar oynamaz, şu kadar para alır almaz geyiklerine hiç girmeden kestirme bişey söylemek istiyorum, eşşek kadar adamım sokaklarda bağırırım lan gelirse!

18-19 yaşında bebeyken menejerlik oyunlarında takıma aldığım zaman evde takla attığım adamdan bahsediyoruz. alır almaz da kaptan yapardım hey gidi..
  • bundan 5 kat daha iyi olan guti hazretlerini harcamış beştaş bu adama 1 ayda futbolu bıraktırır.
  • italyan defansif ortasaha oyuncusu. cok iyi bir ayak içine sahip. isabetli uzun paslarıyla tanınır. ayrıca ön sezisi de çok iyi. juventusda forma giymektedir
  • beyler sakin diyorum ama eger bu adam bjk gelirse yeminle ortalik yikilir. fernandes,pirlo,ozzy ve necip orta sahasi ne sahane olur beee :) tamam hayal ama ya gelirse ???? bu arada guti hangi ara pirlodan 5 kat daha iyi futbolcu oldu onu aciklayan olursa sevinirim.
  • guti'nin kendisinden 5 kat daha iyi olduğunu okudu ya bu gözler. hunharca amonyakla ovuyorum gözlerimi. kör olsun gerekirse.
  • beşikaş'a falan gelmez, heyecan yapmayalım.
  • beşiktaş'a gelirse ciddi ciddi iş yapacağını sananlar var. tabi bu pirlo'dan değil beşiktaş'tan kaynaklanıyor. bak arkadaşım bu adam amelelerle futbol oynamaz, tıpkı sneijder gibi, drogba gibi. hücumda 2 tane amelenin olması bile pirlo'yu bitirir, pirlo görev adamıdır, türk insanının gözüne gireceği özelliklere sahip değildir, paso gol atmaz, süreki topla oynamaz.
    bunların ardından takım kötü giderse nerede bu pirlo, neden oynamıyor, maçı kurtarmıyor denir. bu işler böyledir, yaşı mesele olur, olur da olur.

drogba ile bir tutulmamalıdır çünkü drogba fiziği, yaratıcılığı, hızı vs ile yaşına göre oynamaz ama pirlo gibiler için yaş kriterdir.
901 entry daha
hesabın var mı? giriş yap