şükela:  tümü | bugün
  • fc copenhagen'da forma giyen 1.93'lük 19 yaşındaki danimarkalı forvet oyuncusu. kısmen seyredebildiğimiz avrupa ligi özetlerinde görüldüğü kadarıyla beklendik şekilde iyi bir kafa hakimiyeti, artı olarak da fiziğine göre iyi bir sürati var.
    ligde bu sezon şimdiden 10 golü buldu. molde ile oynanan, gol de bulduğu avrupa ligi maçından sonra ole gunnar solskjaer tarafından alex ferguson'a önerildiği gündeme geldi.
    sima olarak frankenstein'ı andıran bu oyuncunun gelişimini takip etmek şart.
  • an itibarı ile transfermarkt'a göre değeri 200.000€ olan genç forvet. bakalım ilerde hangi paralara hangi takımlara gidecek. bizim türk takımları da 30'luk adamlara para saçmaya devam etsin.
    22.03.2013: geliyor, gümbür gümbür geliyor. bu akşam milli takımda golunu yazdı.
    11.04.2013: transfermart'a göre değer şuan 1.750.000 €
  • büyük oyuncu olacak! dev adam hem de teknik. tam bir pivot santrafor... şu an da fenerbahçeye alınmalı weboyu yedekler 3 sene sonra 20 milyon euro!! nerde bu vizyonda yönetim...
  • bu sezon , 51 maçta 25 gol 8 asist ile oynamış , ismi beşiktaş ile anılan genç futbolcu.

bu adamı beşiktaş'a alacak vizyon sahibi bir yönetici göremiyorum, altınsay olsa bir ihtimal, ayrıca bu adamı bize yedirmezler, birileri kapar bunu
  • 2012-13 sezonunda copenhagen fc takımıyla 18 gol atarak danimarka ligi gol kralı olmuştur.

ayrıca danimarka milli futbol takımı forması altında 4 maçta 1 golü vardır.
  • fm 2013'ün genç semihi. oyuna sonradan girip kapanan takımları patlatmakta üzerine adam tanımıyorum.
  • ismi spartacus'ten çıkmış havası veren golcü futbolcu.
  • ismi harry potter'den fırlamış futbolcu. ahan da burada
  • pes 2013'te copenhagen fc ile beklenmedik derecede iyi bir performans gösteren oyuncu. geleni sokuyor namussuz.
  • 2013-2014 sezonunda cardiff city'e transfer olmuştur.fm 2013'de canımız,gözbebeğimizdi umarım burda da parlar kariyeri,kendini bulur.8 milyon euro'ya transfer olup beklentileri yükseltti zaten.ilk hafta wes ham deplasmanını ayak bileğindeki sakatlık yüzünden kaçırdı.25 ağustos 2013 cardiff city manchester city maçında son dakikada oyuna girerek ayak bastı yapmıştır.gözümüz üzerinde,hadi bakalım koçum