şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe'nin, isveç'in jönköping takımından transfer ettiği 18 yaşındaki stoper.
  • fenerbahçe için oldukça kilit bir oyuncu olacağını düşündüğüm top tepici.

u19 takımının formasını giyecek.
  • tam bir stoper ismi.*
  • gazetelere manşet çıkaracak topçu.

hürriyet: "cimbom kilidi açamadı"

milliyet: "defans kilit"

akşam: "kilidi açacak anahatar yok"

habertürk: "andreas kilitli"

evet mehmet, fenerbahçe 3-0 kazandı. neler diyorsun maç hakkında, kilit sağlam değil mi? hehe
  • gelecek adına umut veren bir başka mükemmel fenerbahçe transferi. halihazırda ilk 11'de oynayan oğuz kaan ve eljif elmas'tan sonra defansa da böyle bir takviye gelmesi iyi oldu.

fenerbahçe scout ekibi çalışmaya başladı sonunda.
  • 19 yaşına kadar kimse keşfetmemiş, alt düzeyde milli formayi bile giymemiş. as takımda oynamayan top tepici. kimbilir kimin cebinde para girdi.
    elif elmasla kıyaslayanlar elif fenere gelmeden önce hem kendi takımında ilk 11 de oynuyor hemde a milli takım formasi giyiyordu.
  • uefa'nın yaptırımları işe yaramaya başladı sanırım. malulen emekli adam transfer etmeye paramız yetmediğinden, böyle gençlere yöneliyoruz. umarım başarılı olur.

şimdi beşiktaşlı olsam, youtube'daki görüntülerini açıp, "dünyanın en iyi stoperi olabilir ileride, 25-30 milyona okuturuz" diye yorum yapardım ama yapmıyorum.
  • az sonra isveç futbol ligi ekşisözlük gözlemcilerinin akın etmeye başlayacağı başlık.
  • isveç basınına: "benimle ilgilendiler ve maç görüntülerimi izlemek istediler. izledikten sonra da beni aramaları 5 dakika bile sürmedi." diyen kilit transfer. niye kilit transfer, çünkü bu sene sonunda valbuena, dirar, soldado gibi yeni yaşlı oyuncuları transfer edemeyecek olan fenerbahçe, haliyle yaşlı stoper de alamayacak. altyapıdan da maalesef, yiğithan hariç, iyi stoper çıkmadı. bu eleman bir tutarsa fenerbahçe, büyük iş başarmış olur.
  • hata yapınca, gazetelerde manşetler şöyle olur; kilit kırıldı.