• vakti zamaninda genc hiristiyanlar dernegi gibi bisiyden aldigi bursla egitimini tamamladiktan sonra bir sure alman ordusunda propaganda biriminde calismis olan ve odtulu bir akademisyene asik olup hayatinin geri kalanini turkiyede gecirmeye kararli akademisyen
    sette kullanilan siradan mandallari bile almanyadan ithal eden, benim emniyette isim var hakkinizi helal edin diyebilecek kadar turklesmis olan ve hic bir kosulda lafini esirgemeyen insan evladi.
    bilkent iletisim ve tasarim bolumunun belkemigi olan girisimci
    sozlukteki entryleri okuduktan sonra radyo programina suresiz olarak ara vericek kadar hassas olan, bana hayata dair* cok sey ogreten gusel insan
  • sokakta gordugu baska bir alman icin "typical hans" tanimlamasini kullanabilen yegane alman.*
  • sinemada kurgunun en az senaryo ve yonetmenlik kadar onemli oldugunu savunan, mustafa filminin montajini yapan alman. belki dunyanin en tatli en sevimli hocasi degildir ama mantikli bir derdiniz varsa sizi dinler, cozum uretir. karizmasi ve egosu bilgi birikiminden kaynaklanan yegane sanatcilardandir.
  • kariyerini akademisyen olarak degil de belki hollywood'da deneseydi cok daha unlu olabilicekken kendini egitime adamıs,okul hayatım boyunca kimseyi kırdıgını gormedigim, bütün ogrencileriyle iletisiminin son derece iyi oldugu, bolum baskanı olmanın verdigi komplekslerden kendini coktan arındırmıs (baska bolum baskanları da gordum) okulda sevdigim en degerli, en sevdigim hocadır kendisi. beni okumam konusunda en cok motive eden insandır ayrıca kendisi.mezun olmama ramak kalmasına kendisi de inanamamaktadır hala.. sen çok yaşa andreas!!
  • 29 ekim'de vizyona girecek olan mustafa adlı filmin kurgusunu yapmış bilkent üniversitesi iletişim ve tasarım bölüm başkanı.
  • alman panzeri. hele bir de mac sirasinda cektigin suta, verdigin pasa vesaireye "zuppa" (super) deyisi yok mu...wm 74 finaline soyle bir gider gelirsin.
  • bilgisayar müziğinin "elektronik müzik"le aynı olduğu yanılgısına düşerek, radyo odtü'de bu ad altında ilgisiz örnekler çalmış olan alman akademisyen...
  • almanya'da münih üniversitesi film yönetmenliği bölümünü bitirip profesör olan, zamanında gtv (alman müzik kanalı) ve mtvde multimedia editörü olarak bulunmuş zat. şu an bilkent üniversitesi güzel sanatlar fakültesinde çalışıyor(muş).
  • sürekli bi şekilde kendinden sözettirmeyi başaran, üç ayda bi sistem çökerten, hızlı kızıp aynı hızla sakinleşen, çocuk heyecanına sahip, başarılı olduğuna inandığım bir akademisyen.
  • http://www.bilkent.edu.tr/~treske/ adresinde mütevazi sitesi bulunan, an itibariyle bilkent iletişim ve tasarım bölüm başkanı olan, sempatik alman.
hesabın var mı? giriş yap