1. kocaman beyaz bir gelinlikle ve ciceklerle dolu bir ortamda evlenmeyi planliyormus, bir erkekle mi yoksa kadinla mi evlenecegi sorusuna ise "how can you plan that?" diye cevap veriyor. cok guzel pek tatli.
  2. marc jacobs'un şu sıralar hayranı olduğu bay-bayan top model.. erika linder adlı aynı yaşta ve androjen diğer bir mankenle kendi kadın erika ise erkek kıyafetleriyle bir fotoğraf çekimleri vardır ki, bakarken eğleniyorsunuz. twitter'daki atışmaları da olayı tamamlıyor.
  3. bir derginin yaptigi dunyanin en seksi 100 kadini listesine 98. siradan giris yapmis diye duyduk ve kinadik. 98 mi yok artik daha neler ilk 50'ye rahat girer.
  4. güzel memleketim tuzla 'dan çıkan en güzel ve en ünlü varlık. damir mrsic de var ancak andrej pejic'in popülaristesinin yanında kendisi maalesef ikinci sıraya düşüyor.

bakın en güzel varlık diyorum. genel klasmanda..

edit: bu arada bilmeyenler için tuzla
  5. bana androjenin tanımı genelde hangi cinse ait olduğu açıkça belirli olmayan gibi geliyor. hani, erkek mi kadın mı anlaşılmıyor gibi. ama bu arkadaşımızın görüntüsü bildiğin kadın. yani pejic'e kadın görünümlü erkek demek yerine, pipisi olan kadın demek daha uygun. bir de memesi dümdüz olan kadınlar da var. ama böyle bir suratı olan erkek yok anasını satiim. bir kadını, kadın yapan değerler vajina, meme değil bence. edası, tavrı, mimikleriyle bu ablamız, gerçekten bir abla
  6. models.com'da top 50 modeli iş için incelerken denk geldiğim, lan heralde ekrana çok bakmaktan yanlış görüyorum diye üç dört defa tekrar tekrar kontrol etmeme sebep olan model. bildiğin taş gibi hatun lan bu. ayrıca dahil olduğu bir çok proje de kadın giyim üzerine. hala şoktayım meğerse erkekmiş ya la bildiğin.

http://i.models.com/…db/2012/4/94602/94602-800w.jpg
  7. bugün 50 tane facebook sayfasında görüp yeni farkına vardığım model abi.abi ama yani aslında baya baya bir ton kadına taş çıkartır*
  8. benden güzel erkek. yanlış anlaşılmasın ben de erkeğim, ama güzel olduğumu düşünmüyorum. güzel değilsem de bu adam benden zaten güzel olmak zorunda. e bunu anlatmışım zaten ilk cümlede de, neyin peşindeyim la ben ?

andrej pejic hakkında bilgi verin