şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bilkent'in en şeker kanadalı hocası.

bazen öyle şeyler söyler ki ağlamaya başlar, sahip olduğunuz her şeyden kurtulmak istersiniz. derslerde söylediği her söz yüzünüze bir tokat gibi gelebilir. işlediği konular ne kadar zor olsa da kendisinden ders almak bilkent'te tadabileceğiniz en güzel şeylerden biri.
  • ingilizce altyapınız varsa dersinden kolayca yüksek notlar alabileceğiniz hoca. bonus olarak çok rahattır. kanadalı olmasına rağmen futbolu bu kadar sevmesini her zaman ilginç bulmuşumdur.
  • her ne kadar dersleri çok zevkli ve bilgi dolu geçse de eng101'den çıkan bir öğrencinin felsefe altyapısı olmazsa travmatik bir şekilde elinin withdraw'a götürebileceği bir hoca olabilir. metinler kol gibi olur, herkes el ense yapıp yatarken siz her hafta assignment yazarsınız 500 kelimelik. notları da büyük ihtimal sene sonuna kadar öğrenememek cabası.

research paper'ın first draftının 10 sayfa olduğunu söylememe gerek yok.

son olarak ingilizce altyapınız ve azminiz varsa andrew size bir dönemde çok şey katabilir ve bunun karşılığında da bayağı(baya baya) zamanınızı alabilir.
  • kendisi rahat bir eng hocasıdır. bilkentteki en kral adam diyebiliriz ama benim diyen native speakerların bile anlamakta güçlük çekebileceği textler verir. kendinize güveniyor ve felsefik konularda iyiyim diyorsanız iyi biridir kendileri.
  • hala bilkent'te olmasına sevindiğim eng102 hocası. sözlükte yazılanın aksine diğer hocalara nazaran daha az görev verir kendileri. hatta mümkün olduğunda eng102'den uzak durur, kendi seçtiği konuları işler çoğunlukla. yani ingilizce dersinden çok felsefe dersi verir kendisi. şahsi bir sohbetimizde de kendisinin felsefe hocası olduğunu söylemişti zaten, öyle görüyor kendisini. fakat kendi felsefi konularına fazla daldığından ders müfredatında yapılması gereken şeyler biraz sıkışır ve takvim daraldıkça yapmanız gereken şeyler çokmuş gibi gelebilir. bu da hocanın tercihi sonuçta, her yiğidin farklı yoğurt yiyişi vardır. ayrıca düşünceleri etkileyicidir. benim diyen kapitalist sistemin savunucusunu karşısına çıkartın, argümanları ve hoş mizacı ile daşşak oğlanına döndürebilir kapitalistleri. seviyorum seni andrew. :*