şükela:  tümü | bugün
 • geçenlerde the young turks'te izlemiş ve gıcık birisi olduğunu düşünmüştüm. bugün hayata veda etmiş. provokasyonları da böylelikle son bulmuş oldu. en son occupy wall street grubuna "insanlara tecavüz etmeyi bırakın." diye bağırmıştı.
 • ölümü üzerine görüş bildirenleri görünce nasıl birisi olduğunu anlıyoruz.

  http://amerikabulteni.com/…azakar-kamuoyunu-sarsti/
 • bildigin troll. muteveffa.

  simdi kendisinin niyetini iyi kabul edelim. daha dogrusu troll oldugunu bilmeden nasil troll olabilirsin onu anlatmaya calisalim.

  bunun icin zeki ama trolluk yaptiginiz konuda cahil olmaniz gerekiyor. bu kombinasyonla eureka diye hamamdan firliyarak ciktiginizda cok onemli diye buldugunuzu sandiginiz sey ya yanlis oluyor ya da konunun periferinde yer aliyor. kisi bunu goremedigi icin de yuksek bir enerjiyle dunyaya inandigini anlatma ihtiyaci hissediyor.

  bu arkadas da yasarken bundan muzdaripti gibi gozukuyor. tulane universitesi'nde her gece sarhos gezip, parti yaparsan az sonra diplomasini alacagin konunun teorisini kacirmis sekilde sebep sonuc iliskisini kendi gozlemlerinin tekelinde kurar, tekerlegi bile yeniden icat edemezsin.

  yandas, tarafli, ideolojik basin bugune veya bir ulkeye ait olan bir sey degil. bu tur basin siyasetin araclarindan sadece birisi ama kesinlikle amaci degil. siyaseti hayattaki gerceklik sekillendiriyor. siyaset hayata uymak zorunda hayat siyasete degil. kisaca, oylamayla yercekimini kaldiramazsin.

  bu arkadas da basindaki ideolojik yandasligi gordukten sonra bunu her turlu ikilemin sebebi gibi sunuyor. cikmazi orada. buldugunu sandigi sey aslinda periferde. ama bilmeden trolluk yapmis yillarca.