şükela:  tümü | bugün
283 entry daha
  • cem toker pastör brunson meselesini kendi bakış açısıyla yorumlamış.

link
  • bu elemanın ev hapsine alınması serbest bırakalacağının işaretiydi lakin trump piçi olayların mınna kodu. ulan göt, az daha bekle zaten salacaklardı. lakin salınması işine de fazla gelmiyordu. şimdi daha iyi oldu, hem masum bir din adamı olarak pazarlayıp içerideki oyları almak için çalışıyor hemde türkiye'ye veremediği coşkuyu bu papazımsı üzerinden veriyor.

bizimkiler de altta kalır mı, sen kimsin ki lan dedi ve ateşe shell'den aldıkları bir bidon benzinle gittiler. durum ortada.

haaa, bu durumun sebebi bu papazımsı değil tabi ki, türkiye'nin suçu çok, bu papaz bir nevi cezalandırma yöntemi oldu.

sözü robert'a bırakıyorum: papaz krizinin tek kelimesine bile inanmayın
  • bu adamı serbest bırakmayarak amerikanın sinsi oyununa alan açmış olduğumuzu düşünüyorum. mesut yılmaz'ın dediği gibi sanki amerika brunson'un bırakılmaması için uğraşıyor...
  • serbest bırakılması durumunda yaptırımların durdurulmayacağının açıklandığı rahip.
  • dünyayı hoca efendiler, rahipler, hahamlar yönetsin. orta çağ papazları, şıhları bile bu kadar değerli değildi. savaşı din adamları üzerinden başlatıp inançları yerle bir edecekler. asıl savaş inanç savaşıdır. tek bir allahu ekber.
  • evinin önünde yoğun güvenlik önlemleri olan abd vatandaşı rahiptir. izmir konak'ta bir yerlerde olduğu söyleniyor. sürekli polis helikopteri dolaşıyor konak tarafında. evinin tam olarak nerede bulunduğunu bilen var mı özele beklerim şahsen ben bulamadım.
  • bu adamın evangelist olduğuna dair iddialar var.

eğer evangelist ise 94 milyon oyu var trump bu oyları almak için türkiye yi sabahtan akşama kadar yatırıp yatırıp siker. kimse kusura bakmasın.