şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 17 yaşında gibi görünüp, 27 yaşında olabilen tek insan.
  • the social network'de eduardo saverin'i canladıran oyuncu. 83'lü olmasına şaşırdım, çok genç görünüyorsun diyorum buradan kendisine. kendisi de 27 yaşındayım zaten yaşlı değilim dese yani 20 falan duruyorsun derim gülerek, muhabbet ilerler.* neyse yeni spider-man olduğuna göre bol bol izleyeceğiz kendisini demektir.
  • 30 yaşında olduğu halde 17-18 yaşlarında liseli gibi gösteren oyuncu. spider-man rolüne çok yakışıyor. saçları da sık. çok kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim.
  • genc kizlarin kesfetmis oldugu, artik kapis kapis tukenecek olan cazibe insani.
    yakisikli mi siz karar verin ama asiri karizmatik. hele de ucundan azcik gulumsuyo ya hani? aman aman!
    the social network filmi ile icimizi bir hos eden garfield'i spiderman olarak izlemek icin sabirsizlandik.

ps. filmden cikinca butun kritikler bi yana, tum kizlarin istisnasiz verdigi
    "o eduardo neydi oyle yaa!" tepkisi bu elemanı özetliyor bence.

kizlar, gozumuz gonlumuz acilsin mi biraz?
    e hadi :
    hot or what?
    ya bu?
    peki bu?
    ya bu?
    ve en sevdigim:
    this is it
  • federer'e benziyor.
  • tam bir gizli süper kahraman tipi olan aktör. never let me go ve social network'de de çok başarılıydı. spiderman olarak efsane olacağına şüphem yok.
  • marvel'ın sinema filmi haklarını sony'den geri alma planları doğrultusunda the amazing spider man kadrosundan çıkartılacağı dedikoduları internete düşen aktör.

tobey maguire'in canlandırdığı tıknaz spider man'a nazaran ben kendisini sevmiştim halbüsü...
  • (bkz: kostümünü bırak şu andan itibaren ocak dışındasın)

marvel'ın sony ile anlaşması sonucu artık spider man olmayacak olan oyuncu.
  • malesef spider-man olmayacağı kesinleşen aktör.

peter parker'ın çizgi romanda ki halini çok iyi yansıtmıştı şahsen avenger olmasını isterdim.yerine logan lerman bebesini düşünüyorlarmış wtf!
  • bir röportajında amerikalıları kızdırabilecek olsa da güzel bir noktaya değinmiş,okuyanı gülümsetmiştir:
    "it feels like there's a real excitement about british actors," garfield says. "i can't really figure it out. i get surprised every time someone thinks i'm good. but maybe it's the training we go through that our generation of american actors don't seem to be in touch with. the majority of young people just want to be stars and don't really care how they get there. i think of it this way: english actors go to drama school, or they try to, and american actors go to the gym."

yani özetle diyor ki:"biz ingiliz aktörler işin okulunu okurken amerikalı kardaşlar anca spor salonuna gidiyor, vücut yapıyor."
    kendisi spiderman rolü için vücut yapmaya başlayınca bu sözü kendisine hatırlatılabilir.yine de iyi aktördür,oldukça da yeteneklidir. hakkını yemeyelim şimdi çocuğun.