şükela:  tümü | bugün
  • ne zamandır düşünüyorum ama artık eminim, tüm spor branşları içerisinde ilk 100'de bulunan tüm oyuncular arasındaki en yeteneksiz adam.

rus tenisçi ayrıca.
  • bugün raonic karşısında kaybetti ama iyi oynadı, fiziksel direnci de üst seviyede olsa iyi tenisçi olur
  • yeteneğe tepki olarak doğmuş tenisçi.

buna karşın, dünyada ilk 100'ün içinde.

harbiden, 90 nesli tamamen çöp.
  • oleg protassov, `ivan belanov, oleg kuznetsov ve runad dassaev'i hatırlattı.

(bkz: ne sağcıyım ne solcu futbolcuyum futbolcu)
  • birkaç yıl önce bir grandslam'de bu bebeyi sürpriz at gösterdim diye ekşi enafı üzerime yürümüştü. ha, çocuk elenmişti ama potansiyel var.
    bugün doha çeyrek finalinde bunu ispatladı. nadal'ı son sette bile epey zorladı, 6-4 verdi, ama return winner'larıyla neden ilk 80'de olduğunu da gösterdi.
  • doha'da çeyrek final oynamıştı; avustralya'da da fena değil, rusya'nın davydenko tenisi bıraktıktan sonra aranan üst seviye oyuncu boşluğunu doldurmaya birinci aday
  • doha'da nadal tarafındna önü tıkanmış ve belki de finale ilerlemesi engellenmişti. aynı nadal ona ausopen'da bir kıyak geçti ve ilk turda eleninde kuznetsov'un önü açıldı ve dudi sela'yı 3-1'le geçip 4. turda monfils ile eşleşti; buraya kadarmış!
  • gördüğüm en naif rus olabilir. sanki hiç votka içmemiş gibi, öyle bir tipi var, naif bir oyuncu.

bugün st. petersburg open ikinci tur maçında tomas berdych tarafından elendi, gayet naif bir şekilde yenildi.

grand slam'lerde hep üçüncü dördüncü tur görür ama ötesine gidemez bir türlü, gitse de olamaz bir türlü, naif bir oyunu olduğundandır diye düşünüyorum.