şükela:  tümü | bugün
  • wildcard ile katıldığı 2015 miami masters turnuvasında yardırmakta olan 1997 doğumlu rus tenisçi.
  • (bkz: andrei rublev)
  • fernando verdasco karşısında müthiş bir galibiyet elde eden yıldız adayı
  • deli fişek çocuk.

umarım bugün (az sonra) istanbul'da giraldo'yu devirebilir.

backhandlarin ve yolun açık olsun...

edit:giraldo maçında ilk seti biraz tecrübesizlik biraz da şanssızlık neticesinde 6-4 kaybetti.
    ikinci sette 0-40 geriden gelip servis kırdı ve 2-0 öne geçti.
  • zihinsel olarak kendini geliştirirse ileride olağanüstü bir tenisçi olma potansiyeline sahip,wonderkid.bu çocuğu kesin izleyin!
  • 2-3 seneye inanılmaz yerlere gelebilecek kapasitede bir teniçsi.
  • 2014 gençler roland garros şampiyonu ergen. oyununun en büyük eksiği bana göre servisleri. 1.88 boya göre oldukça isabetsiz servis kullanıyor. gerçi yeni nesil rus oyuncuların birçoğunda servis sıkıntısı var neden bilemiyorum ama, kuznetsov'da da aynı sıkıntı var mesela. gerçi onda beyin sıkıntısı da var, bu çocuğun kafası çalışıyor. yolu açık olsun.
  • geneva open 2.turda 2 numaralı seri başı dünya sıralamasında 10.sırada olan cilic'e 2-1 yenildi. maç puanı harcamıştır. final setinde oyundan kopmuştur.

mental ve fiziksel olarak kuvvetlenince çok can yakacaktır. raketi, wilson pro staff 97 dir.
  • gümbür gümbür gelen yetenekli rus tenisçi. 2 yıl içinde sıralamada ilk 10'da yerini alacaktır. yolu açık olsun.
  • verdasco'yu yendiği maçı izlemiştim. özellikle return'leri veri çapraz backhand'leri gayet temizdi. eğer ileride dünya bir numarası olacaksa en başta keşfedenlerden biri de ben olmuş olayım. takibindeyim rublev.