*

şükela:  tümü | bugün
  • balıkesirspor ile anlaşmış 31 yaşındaki hırvat kaleci.

menajerinin hazırlattığı şöyle bir video ve netteki istatistikleri dışında tam bir muamma. hayırlı olsun.
  • sahalarımız da ender görülen bir hareket yapmış ve kırmızı kart görmüştür. link
  • altay' la anlaşan eski hocası ali tandoğan'ı sosyal medyada yerin dibine sokmuştur.
    özetle sezon başı 14 ay para almamamıza rağmen sana güvenip takımda kaldık, savaşıp 18 puan aldık. sen de kendini büyük hoca saydın altay'a kaçtın demiştir..
    futbolcular korkaktır. eski hocaları ne yapsa da kötü konuşmazlar . vukoviç delikanlı adammış.takdir ettim.
  • balıkesirli futbolcular paralarını alamadıkları için sözleşmelerini fesh ederken, bu adam takımını bırakmayıp, gidenlere serzenişte bulunmakta. balıkesirspor tarihine geçecek bu gidişle.
  • bir balıkesir efsanesi. "karakter nedir ?" sorusunun cevabı.

çok isterdim bizim takımda böyle bir insanın olmasını. inşallah içinde bulundukları durumdan kurtulurlar.
  • tribüne çıkarak balıkesirspor'daki oyunculardan birçoğunun sözleşmesini feshettiği sırada "herkes gider ama ben burdayım" şeklindeki sözleri efsanedir.bugün 146. maçına çıkarak balıkesirspor'da en çok maça çıkan oyuncu olmuştur.tam bir karakter abidesi bir oyuncu .taraftarlar onu "başbakan"diye çağırır.heykeli dikilesidir.