şükela:  tümü | bugün
 • google'ın çok yakında duyurulacağı iddia edilen set top box. özellikleri amazon fire tv'ye oldukça benziyor gibi.

  http://www.theverge.com/…5584604/this-is-android-tv

  (bkz: chromecast) (bkz: google tv) (bkz: apple tv)
 • ortak arama fonksiyonu uzerinden birden fazla uygulama icerisinde arama yapabilme yetenegiyle de modern ui'i android set top box. gokten basimiza set top box yagiyor.
 • oyun, film ve çevrimiçi video çözümü olacakmış. sesle aramanın mümkün olduğu sistemde popüler android uygulamarını kullanmanın da mümkün olacağı söyleniyor.
  ayrı bir kutu olarak değil de tv üzerinde standart işletim sistemi olarak gelmesi yaygınlaşmasını kolaylaştıracaktır.

  http://www.android.com/tv/
 • ces 2015 etkinliğinde sony tarafından tanıtılan, en ince televizyonları olma özelliğine de sahip yeni nesil bravia serisi olan televizyonların özelliklerinden biridir.

  japonların teknoloji çılgınlığı...

  https://www.youtube.com/watch?v=x5iczt4f17q
 • akıllı televizyonların geleceğidir. bir kaç yıl sonra konsol, bilgisayar ve tv özelliklerini tek bir alette toplayacak teklenoji harikasıdır.

  en büyük sıkıntısı ise (benim kullandığım philips modeli için) philips tarafından onaylanmış programlar hariç kapalı olmasıdır yani lg'nin webos undan farksız durumdadır şuan. sevdiginiz bir programı google play'den acıp direk yukleyemiyorsunuz eger ki philips izin vermediyse.ayrıca usb den veya harici hard disk'den de program yukleyemiyorsunuz. o yuzden cok kısıtlı bir magaza sunuyor tv miz.
 • kendiliğinden chromecast özelliği olan tv. (bkz: philips) kıymetini bilenler için büyük nimet.

  diğer taraftan uygulama kısırlığı adamı deli ediyor. spotify olsaydı bari. android telefondaki esnekliği ne yazık ki tv'de göremiyoruz şimdilik.
 • bugünlerde açık açık kafamı kurcalayan bir cihaz. hali hazırda evdeki tv panasonic ve akıllı tv değil. hal böyle de olunca sürekli laptopu tak netflixi aç falan zor oluyor. geçen gün teknoseyirde denk geldiğim (bkz: xiaomi mi box) adında bir ürün var. bu bildiğin android tv. ama arayüz olsun cihaz olsun çok hoşuma gitti. yurtdışı fiyatıda 60 dolar civarında. türkiyede satan çok fazla yer yok ama denk geldiğim yerlerde 360 tl civarında. gearbest üzerinden her an sipariş verebilirim. eğer alırsam aldıktan sonrada deneyimlerimi aktarırım.
 • aldım ama henüz bişey anlamadım bundan.

  şimdi ben android tv deyince beklediğim şuydu. hem antene ihtiyaç duymadan internet üzerinden (mesela tivibu, turkcell tv) tv izleyecektim hem de tv'den internet kullanmış olacaktım.

  bu nedenle aliexpress'ten falan uğraşmak yerine kuponlarımı da kullanarak n11'den mi box 3 aldım. gel gör ki açtım baktım, anca youtube, netflix felan.

  digiturk play'i bari izleyebilsem.

  bilen anlayan yeşillendirsin lütfen....
 • android tv almayi dusunenleri uyariyorum kesinlikle sony alin. zira philipps , smart tvlerin bir tik üstü gibi duruyor ve agir isliyor cok az secenek var market konusunda. sony bunun aksine market konusunda zengin sistem olarak hizli ve fiyatina kesinlikle degiyor.