şükela:  tümü | bugün
  • benim sözümü dinleyeceksin, sevdiğin şeyleri benim için değiştireceksin, artık taşıdığın ön yargıları kır demektir. ezmektir. irdelemektir. ötekileştirip yerin dibine sokmaktır.

    yok lan şaka.. büyük mallıktır. bence 50 liralık peluş ayı da iş görürdü. iphone falan gerek yok. öyle ötekileşmeyi de iredelenmeyi de çok isterim şahsen. androidin çiplerine para mı saydık? ekmeğimiz nerede biz orada. iphone olsun bizim olsun. yoksa kim takar o eşsiz s7 tasarımını, o canlı renklerin ahenk içindeki 1.7lik sensörlerdeki muhteşem kamerasını. can alıcı hızlı takılmayan android ara yüzünü. o hızla google market'e girmeyi. kim takar. klasik iphone tasarımına sevgili için razı olunur bence. çiğ tavuk yeniyorsa, sevgili için de android'ten ios'a geçilir. play station'dan, xbox'a dönülür. sevgili işte.. aşk için elma yemek gerekiyorsa elma yenilir.
  • sevgilisinden kendisine telefon almasını isteyenlerin altında buluştuğu çatıdır. yani başlık için diyorum. hala başlık başa giyilir fobisi yüzünden başlık ile biten entry giremiyorum. kaç defa lanetlendim kaç kere çaylak edildim bu gibi sebepler yüzünden. şimdilerde sık sık görüyorum yapıyorlar hiç de bir şey olmuyor ama denemeye hala korkuyorum.