şükela:  tümü | bugün
  • entrylerini inceleyince hayvan düşmanı olduğu görülebilen bir sözlük yazarı.
  • hayvan düşmanı.

edit. ayrıca kendisi ozel mesajla hayvan dusmani olmadigini kanitlamaya çalışıyor, inanmazsaniz da sizi hayvan dusmani ilan ediyor. sanırım psikolojik problemleri de var.
  • empati yoksunluğu ve hayvan düşmanlığından muzdarip olan yazar. bundan daha elim ve daha vahim olanı yazdığı nefret dolu ve bencil, evet bencil girinin (bkz: #77414045) an itibariyle 42 beğeni almasıdır.

bizim oralarda bunun gibisine insan diyen yok, ne yapalım, 50 yaş üstü kokonalar arasında yaşıyorsak demek, ki bunun için binlerce kez şükürler olsun.
  • hayvan düşmanı bir ergenden başka birşey değil.
  • içinin kötülüğü klavyesine vurmuş yazar kişisi.
  • sadece 50 yaş üstü hümanist kokonoların insan kabul edeceği tanımlanamayan organizma.
  • hayvanlara karsı özellikle köpeklere karsı icinde nefrete dayanan negatif hisler barındıran yazar.
  • ağır maldır.

engelle geç.
  • hayvan düşmanı bir yazar. engelle butonu ilk kez bu denli hakkını vermiş olabilir.
  • ekşi sözlükte şirin görünmek namına it fetişistliği yapmayan bir yazar.

oğlum, şöyle düşünün bak: ben hayvan düşmanı olsam... sizin gibi sefillerden mi saklarım lan? siz kim köpeksiniz ki ben size yalandan "hayvan düşmanı değilim!" diyeyim? ha sizi s..imde salladığımdan değil ama burayı okuyanlar doğruyu öğrensin -madem bu başlığa kadar gelmişler- diye söyleyeyim: hayvan düşmanı değilim.

insan sizin gibi kedi-köpeği beton yuvalara hapsedip ölene kadar ona tavuk kanından yapılma rendering yem yedirince, işemesi için 15 sene boyunca sizin dışarı çıkarma keyfinizin gelmesini bekleyen hayvanı işeme ruhsatına bağlayınca, çiftleşmesi için sizin ve kendi keyfinin kesişme ihtimaline rehin olmuş bir kediyi esir alınca mı hayvansever oluyor? ya da kutbunuz gibi insanlardan nefret edince mi hayvansever oluyor?

ulan kimseden izin almadan hayvanı resmen cariye gibi esir alıyorsunuz be! hayvan bir kere geldiği dünyada güneşe, toprağa hasret ölüp gidiyor. hayvan size sadece ona kalitesiz yem veriyorsunuz diye bağlanıyor be! hayvanseverim diyen moruk kokonaların o hayvanlarla neler yaptığı, neden hayvan tecavüzü söz konusu olduğunda kedi ve köpeğin mağdur olduğunu hepimiz biliyoruz. bunların müsebbibi tamamen sizsiniz.

bu da -30 derecede bir forumdan yardım istemek için çektiğim bir pisik fotosu. ev benim evim. pisik sokak pisiği... bunun çıktısını alıp rulo yaparak götünüze sokarsanız 3 vakte kadar iftira attığınız yazar hakkındaki gerçekler zuhur ediyor. zuhur after duhul yani.