şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: şerefsiz)

iğrenç karakterli hayvan düşmanı pislik insanımsı. it diye aşağıladığı köpek kesinlikle ondan değerlidir insanlık için.
  • entrylerini inceleyince hayvan düşmanı olduğu görülebilen bir sözlük yazarı.
  • hayvan düşmanı.

edit. ayrıca kendisi ozel mesajla hayvan dusmani olmadigini kanitlamaya çalışıyor, inanmazsaniz da sizi hayvan dusmani ilan ediyor. sanırım psikolojik problemleri de var.
  • şeref yoksunu, saygısız, hayvan düşmanı bir it bile olamayan varlıktır kendisi. senin bu dünyaya katkın o canlıdan fazla değildir beyin yoksunu düşüncesiz insanımsı seni.

sinirim o kadar tepeme attı ki bu saygısız patavatsız beyin yoksununun kafasına vura vura öğretmek istiyorum dünyada sadece kendi ırkının yaşamadığını.

bakın iddia ediyorum; her ne kadar bugünki hukuk sistemimizde vücut bütünlüğünü bozan cezalar verilemese de, ideal bir dünyada bu ve bunun gibi gerikafalı, düşüncesiz ve empati yoksunu yaşam formlarının hadımı gerçekten mümkün olmalıydı.

bu tek beyin hücreli yaşam formunu kaale alıp onu muhatap alan bir entry girdiğim için de kendimden utansam da kendisinin insan olduğuna inandığı için kendisini bir yanlıştan döndürmeye çalışıyorum: sen bırak insanı, o hakaret ettiğin rehber köpeğinin dışkıladığı bok kadar değerli değilsin bu dünya ve insanlık için.

ha tanım mı istiyorsun sözlük?: (bkz: tek hücreli yaşam formu)
  • empati yoksunluğu ve hayvan düşmanlığından muzdarip olan yazar. bundan daha elim ve daha vahim olanı yazdığı nefret dolu ve bencil, evet bencil girinin (bkz: #77414045) an itibariyle 42 beğeni almasıdır.

bizim oralarda bunun gibisine insan diyen yok, ne yapalım, 50 yaş üstü kokonalar arasında yaşıyorsak demek, ki bunun için binlerce kez şükürler olsun.
  • hayvan düşmanı bir ergenden başka birşey değil.
  • içinin kötülüğü klavyesine vurmuş yazar kişisi.
  • sadece 50 yaş üstü hümanist kokonoların insan kabul edeceği tanımlanamayan organizma.
  • hayvanlara karsı özellikle köpeklere karsı icinde nefrete dayanan negatif hisler barındıran yazar.
  • ağır maldır.

engelle geç.