şükela:  tümü | bugün
  • entrylerini inceleyince hayvan düşmanı olduğu görülebilen bir sözlük yazarı.
  • empati yoksunluğu ve hayvan düşmanlığından muzdarip olan yazar. bundan daha elim ve daha vahim olanı yazdığı nefret dolu ve bencil, evet bencil girinin (bkz: #77414045) an itibariyle 42 beğeni almasıdır.

bizim oralarda bunun gibisine insan diyen yok, ne yapalım, 50 yaş üstü kokonalar arasında yaşıyorsak demek, ki bunun için binlerce kez şükürler olsun.
  • hayvan düşmanı bir ergenden başka birşey değil.
  • erzurum soğuğunda gece vakti bulduğu yavru kediyi eve alan, evde ekmek arttığında ilk güvercinlere koşan, evinde yemek pişmemesinden mütevellit bir süredir neredeyse her gün yediği tavuk döneri arttığında köpekleri düşünen düşman.

ne kadar basit lan birini bir şeyin düşmanı ilan etmek.

söylemesem hayvan düşmanıyım, söylesem övünüyor olacağım.

hayır, övünmüyorum. senin beni tanımadan düşman ilan etmende sakınca yok da bunda mı var?

https://ibb.co/iomhoj

köpekleri evde beslemeye şiddetle karşıyım ve bir köpeğe asla dokunmam. herkes sizin gibi köpekle çiftleşme derecesine varmak zorunda değil.

sizler linç etmek için adam arayan meczuplarsınız. suç bende ki ülkenin hayvan fetişismi konusunda en saplantılı yerinde doğruyu savundum.
  • kendi içinde çelişen yazar. entrylerinden anladığım kadarıyla düşmanlığı gerçek hayvanseverlere. elbette bilerek hayvanlara zarar verenlerin ölmesini isteyeceğiz zira ne kadar hayvanların duyguları olmasa da senin, benim kadar yaşama hakları vardır. “it”, köpek diyerek geçiştiremezsin bu durumu.
  • içinin kötülüğü klavyesine vurmuş yazar kişisi.
  • henüz 40 entrysi ve troll olma amacı yokken kedi-köpek fetişistlerinin kutupları panter emelvari lincine uğramakla kafasındaki kalıpların ne kadar doğru olduğunu kendine kanıtlamış.

şurada birkaç saattir gelen onlarca mesaj neredeyse birbirinin kopyası.

bu kelime dimağlarını siktiklerim şunu anlamadı: it ittir. köpeğin aslıdır. kafanızda nasıl bir şema yarattıysanız it kelimesini kabullenemiyorsunuz. afedersiniz ama sizin kendi topraklarınıza yabancı diğmalarınızı ikinci kez sikeyim. bugün bir bayburt'ta bir ite kırıtıp da "köpek" derseniz millet götüyle güler.

gelen mesajlarda hep sevgisiz büyüdüğüm söylenmiş. kliniğine gelen hastalarına şifa olamayan psikiyatrlar bok yesin. siz hayatınızda görmediğiniz insana bu kadar net teşhis koyabiliyorsunuz ya.

beter olmamı, acı çekmemi vs isteyen beddualı mesajlardan da anlıyorum ki bu hastaların derdi sevgi falan değil. içinde canlı sevgisi olan kimse beddua etmez. bunlarınki yalnızca kedi ve köpek fetişizmi. agresif bir bağımlılık. siz 2 hayvan türü için tüm canlıları kurban etmeye hazırsınız. hamam böceğinden tiksinip fareye çığlığı basan manyaklarsınız. yalnızca 2 türe karşı hastalıklı bağımlılıklar geliştirmiş psikopatlarsınız.

birbirinden habersiz onlarca manyağın mesajlarının neredeyse aynı olması bana 2004'ten beri müdavimi olduğum sözlükte inanılmaz bir deneyim yaşattı. samimiyetle iddia ediyorum ki bunlar aynı semptomları sergileyen manyaklar. köpeğine milyon dolar bırakan, kedisine saldıran köpeği ısıran hatta hayvanıyla cinsel ilişkiye giren işte bunlar.
  • sadece 50 yaş üstü hümanist kokonoların insan kabul edeceği tanımlanamayan organizma.
  • hayvanlara karsı özellikle köpeklere karsı icinde nefrete dayanan negatif hisler barındıran yazar.
  • içi pislik ve kötülükle dolu hayvan düşmanı şeref yoksunu bir ekşi sözlük yazarı. özelden mesaj atıyor bir de kanı bozuk. ekosistemde yeri olmayan itlaf edilmesi gereken doğmamış sıçılmış artık. dünya bu şerefsizlerin eksiğiyle daha güzel olur. senin gibileri yüzünden cehenneme inanıyorum.