aynı isimde "andropoz" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
1042 entry daha
  • dizi güzeldi aslında yani herkes milim milim eleştiri yapmış da işte senaryo oyunculuklar falan çerez mini dizi işte, 2 akşam yemeğimde bitirdim.

--- spoiler ---
    sadece son bölümde verilmek istenen mesaj biraz tuhaf geldi. değişim şart gibi bir mesaj veriyor. ancak bazı karakterler kendi olumlu değişimini çok kötü yollardan gerçekleştirdiler. kadın kocasının sevgilisini okla öldürdü aq, kamera bu kadın ve evli ayartıcı kızına zoom out olarak değişim şart diyor. aga tam olarak nasıl bir değişimden bahsediyoruz aq. son bölümün son kısmına kadar fena değildi, ama o değişim şartla gösterilen bu sahnede verilmek istenen mesajı çok anlayamadım. değişimin yöntemi önemli değil galiba bu noktada .d
  • tamer karadağlı'nın engin günaydın'dan daha çok güldürdüğü, sinema literatürüne geçebilecek bir dizi.

6 bölümü gayet keyifle izledim. bazı yerler durağan ve mantık hataları ile geçse bile dizi devamlılığı sağlamış. özellikle tamer karadağlı büyük oynamış. madem böyle yetenekliydin ne diye ömrünü taş fırın erkeğine adadın be abi?
  • hiç beklentisiz izlediğim, ve çok beğendiğim mini dizi. her karaktere ayrı güldüm, en çok da engin günaydın reis’e.
hesabın var mı? giriş yap