• bu dayının metal albümünden anladığı beton delme makinası gibi tak tuk kafaya inen bir davul soundu, kristal berraklığında karton bir gitar soundu. melodik albümlerde gene bir dereceye kadar çekiliyor, zira melodiler kabak gibi parlıyor ama ritim, riff tabanlı albümlerde kusturuyor beni. neredeyse bütün albümlerinin sound açısından birbirinin aynısı olması da ayrı mevzu. bilemiyorum aga.
  • gitar ve davul tonlarını çalıştığı her grupta eşitleyip klon gruplar yaratan bir adamdır. prodüksyonu aşırı derecede steril gelir bu da yaptığı işte çok iyi olmasından kaynaklanmaktadır. çok dengeli çok güzel miksajlar yapar her şey net duyulur e derdin ne diyeceksiniz. işte bunlar metal müziğe uymaz .bu adamın prodüksyonunu dinlediğim zaman grubun enerjisini hissedemezsiniz. çünkü canlı çalım o live hissi zerre kadar bulunmaz prodüksyonlarında.
  • bu adamın tek 1 soundu var. bütün gruplara, albümlere aynı soundu yapıyor. bu yüzden grupların orjinalliği hiç kalmadı. özellikle davul tonları bence berbat. siz hiç akustik bir davuldan böyle sesler aldınız mı, duydunuz mu? çok kişi var bu adamdan şikayetçi ama herkes kayıtları bitirip bu adama teslim ediyor. yeter bea.
  • nevermore'un berbat bir mixing'e sahip enemies of reality albümünü elden geçirip*, 2005 yılında tekrar piyasaya sürülmeye hazırlamış olan prodüktör.
  • kreator'un yeni albumu enemy of god'un produktoru. kendisi ayrica nevermore'un produksyonun kotulugunden dolayi , iyi sarkilar icermesine ragmen tutulmayan enemies of reality albumunun yeni mixinin produksyonunuda yapmistir.
  • stuck mojo dan nevermore a ,machine head den kreator a dokunduu her prodüksyonu altin etmis kimse.benim kulagima göre en süpper fecii asmis prodüktör
  • prodüktörlük ve ses mühendisliğinin yanı sıra sabbat grubunun gitaristliğini de üstlenmektedir. bence gitaristliği prodüktörlüğünden daha iyi. yavan bir hava katıyor "prodükt ettiği" albümlere. zaten karşıyım metal gruplarının sadece metal grubuyla çalışmış prodüktörlerle çalışmasına, yerinde sayarsın öyle yaparsan.
  • davul soundlarını iğrenç hallere sokan müzisyen.
  • taş gibi prodüktördür. ezmix'teki tonlarını severim. judas'a gider bence.
hesabın var mı? giriş yap