şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlüğe tekrardan hoş gelmiş meslektaş,adamın yapı taşı.
  • bildigin emre'nin uzun zamandır yedekte tuttuğu sözlük hesabıdır. 15 yıl emek verdiği sözlüğe, yaklaşık 3 yıl aradan sonra angara beyefendisi nickiyle yeniden dönme kararı almıştır. bildiğiniz emre. ailenizin emre'si.

(bkz: yine geliyorum yılanoğlu)

ayrıca angara beyefendisi nicki ile hiçbir platformda hiçbir hesabı yoktur. tivitırda falan gördüğünüz taklitçi tipitipler ile hiçbir ilişiği yoktur.
  • bildiğimiz emre, ankara beyefendisi ne derseniz deyin, adam gibi adamdır. mottosu; hayatı dinlenmek için yaşamaktır. çalışmaya karşıdır benim gibi hatta benden bile daha karşıdır ki, işini sevmesine, benim gibi ekmeğini autocad programından çıkarmasına rağmen her sabah ayakları geri geri gider :)
    şu sıralar evren belgeseli izleyip hayatı sorgulamaktadir.
    en büyük eğlencesi otomobil ile drift yapmaktır. konser kovalayip işten arta kalan zamanları değerlendirmektir.
    ayrıca mercedes'im olduğu için her daim laf vurur :) bilmiyor ki o mercedes benim değil babamın...
  • hoş gelmiş demek istediğim bildiğin emre.

pavyona ilk kez gidecekler talimatlarını dikkate alsın bu arkadaşın.*
  • fanların olarak yolunu gözlüyorduk, hoşgeldin (bkz: bildiğin emre)

arkadaşlar adam ankara pavyonlarının ve plakların efendisi.

saygı duyun.
  • cok sevgili hemserim,
    nerede ne diyecegini iyi bilir,
    yuzu kadar sesi de efsanedir.
    kem gozlere sis, nazar degmeye.
  • 'angara' kısmı hakkında bilgim yok fekat (bkz: fakat)beyefendi bir kişilik olduğu hususunda itirazım olmayan yazar.
  • mühendislik sektöründen gelen yoğun gına üzerine benim gibi farklı alanlara yönelme peşinde olan yazarımız.
    ben kısmende olsa başardım gibi, darısı başına.
  • nicki ile müsemma güzel insan. şu sözlükte kendisi kadar, ilgili olduğu konu ile bilgili olup ve sıfır ego ile paylaşan çok az insan vardır bence.

geçtiğimiz bir hafta boyunca çok büyük yardımları olmuştur bana, bunu buraya not düşelim. kendisine bir mesajla ulaşmamış olsaydım saçma sapan bir şekilde çözeceğim işi, en mantıklı ve en aklıselim bir şekilde içime sindirerek çözmemi sağladı. sağolsun varolsun hep..

ayrıca bu ankara'nın huyunda mı vardır, suyunda mı vardır, ekmeğinde mi bişi vardır bilemiyorum ama kültür ve sanatın her bir kolu ile ilgilenen insanları sanırım bu işileri yapan en iyi insanlar. sinema olsun, tiyatro olsun, müzik olsun, edebiyat olsun müthiş bilgililer. üstelik bu hallerini ve bilgilerini karşı tarafa çok keyifli aktarıyorlar..

angara beyefendisi'de tam olarak bu bahsettiğim tanım içerisinde çok kibar ve nazik bir yazar. bu vakitten sonra entryleri referansımdır. siz de okumadan geçmeyiniz..