• albüm kartonetlerinde görünmemesine ve belki de yer almamasına rağmen bir evanescence şarkısı. hatun official sitelerinde her ne kadar amy lee tarafından bu şarkı hiç yazılmadı ve çalınmadı dese de onun tarafından söylenmiştir.
    pek narin eser rüzgar gibi, tadına doyulmaz..

sözleri şöyledir:
    you are everything i need to see
    smile and sunlight makes
    sunlight to me
    laugh and come and look into me
    drips of moonlight washing over me
    can i show you what want from me
    angel of mine, can i thank you?
    you have saved me time and time again
    angel, i must confess
    it's you that always gives me strength
    and i don't know where i'd be without you
    after all these years, one thing is true
    constant force within my heart is you
    you touch me,
    i feel i'm moving into you
    i treasure every day i spend with you
    all the things i am come down to you
    angel of mine
    let me thank you
    you have saved me time and time again
    angel, i must confess
    it's you that always gives me strength
    and i don't know where i'd be without you
    back in the arms of my angel
    back to the peace that i so love
    back in the arms of my angel
    i can finally rest
    giving you a gift that you remind me
  • (bkz: angel mine),
    (bkz: jeff buckley)...
  • monica şarkısıdır. doksanlı yıllarda icra edilen r&b müziğine güzel örnektir.
  • sevgiliye yapilacak bir videonun arkasina konabilir.
  • 90 ların güzide grubu eternal ın parçası. romantiklikte always&forever ile yarışır.
  • anneliğin erkekler tarafından anlaşılması imkansız olan derin bağlarını çok güzel işlemiş bir (2019) avustralya filmi.
  • düz dümdüz bir film. kötü film değil ama dümdüz. oyunculuklar çok iyi, özellikle başrol. ancak biraz daha karmaşık bir olay örgüsü olsaymış daha iyi olurmuş.

--- spoiler ---

annenin başrol olması onun yüksek ihtimal haklı çıkacağını gösteriyor zaten. o yüzden pek şaşırtıcı ve vurucu bir son değil. film bize annenin deli olduğunu hiç düşündürtmedi ki hem. bir de böyle filmlerde iki ihtimal oluyor. deli mi değil mi? bu da, film bizi istediği kadar hangi yöne çekerse çekse de finalde diğer yönde sonlandırıldığında pek bir etki yaratmamasına sebep oluyor. bu olayı en iyi flight plan yaptı. bütün film boyunca git gelleri vardı. bir öyle bir böyle düşündürtüyordu. üzerine bir de senaryo da ilgi çekiciydi. ama bunda bir bok yok. benim çocuğum, benim çocuğum. evet hakikaten senin çocuğun bravo. bu mu? tamam belki flight plan kadar heyecanlı bir olay örgün olmayabilir ama en azından finalde üçüncü bir ihtimalle güzel bir ters köşe yapıp film kurtarılabilirdi.

geçen netflix'te de bir film izledim. aynı formülü uygulayıp sonunda ana karakteri bu filmin aksine deli olarak gösteriyor. spoiler olmasın isim vermeyeceğim. ancak o bile bundan daha iyidir.

tekrar etmekte fayda var başrol kadın yaşamış resmen çok iyi oynamış hakkını yemeyelim.
    --- spoiler ---
  • gerçek annesi bana benziyorsun deyip durdu ama bence çalan kadına daha çok benziyordu o kız *
  • dram ağırlıklı bir film. sonuna kadar merakla izleniyor. güzel oyunculuklar, güzel kadınlar, güzel adamlar... puanım 7.8.

--- spoiler ---

filmin sonuna kadar kadının takıntı yaptığını düşünüyorsun filmin akışı da bunu destekliyor. sonunu sevdim. annesinin thomas la yeterince ilgilenmemesine de ayrıca üzüldüm. kadının haklı çıkması yüreklere su serpiyor. luke evans i daha çok görmek isterdim. afiste de kendisi var. ancak diğer baba afişte olmamasina rağmen daha çok görünüyor. e o zaman adamı niye afişe koymuyorsun? sonunda luke un da kızına kavuşması hoştu ailecek bir bölüm haricinde izlenebilir.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap