• angela merkel'in bir rahatsizliginin oldugu belli olan, üzücü görüntüler. 64 yasinda, almanya sansölyesi angela merkel'in titreme sebebinin ne oldugu merak uyandirmistir.

ilk tremor

ikinci tremor

(bkz: tremor)

cevap olarak ilkinde: üc bardak su ictim, simdi iyiyim.

adit: almanya da türklere karsi oldugu bilinen cdu da yabancilar, mülteciler icin cok saglam bir tutum sergilemis, bu yüzden cok elestirilmis, hakli elestiriler de olsa iyi bir politikaci oldugunu düsünüyorum. almanya nin suriyeleri almasinda cok emek sarf etmistir. insancil durusu olsun, sempatik tavirlari olsun kötü yanlari oldugu gibi iyi yanlariyla da anilacak olan basbakanidir. asagidaki alayci entryleri kiniyorum. suan almanya da umut veren yeni bir lider yoktur. gittiginde eksikligi hissedilecektir.

ayrica angela merkel'in harvard konusmasi
    ve belgesel kivaminda
  • reis'i görmüştür diye düşündüren titreme.
  • sevgilisi olan asrın liderimiz istanbulu kaybettiği için korkudan titriyor olabilir.

ayrıca titrediği için utanıyor sanki çok değişik.

edit; işte o aşk

edit2; arkadaşlar fazla duyar kalbe zarar... kadın hastaysa tedavi olsun, istifa etsin, emekli olsun . ulan almanya başbakanıyla bile dalga geçirtmiyosunuz.
  • bazı kadınlar tuvalete çıkması gerektiğinde, çok sıkıştığında böyle titreyebiliyor. ondan kaynaklı bir durum olabilir.
  • severim ve takdir ederim kendisini. acil şifalar diliyorum.
  • titreyip kendine geldiyse sorun yok.
  • üçüncü havalimanı gelmiştir aklına.
  • tramer kaydı ağır hasarlı olduğu için olabilir.
  • 20 küsür entry...

yaşı geçkin bir kadının sağlık sorunları ile dalga geçen 20 küsür entry... neden bu kadar geri zekalısınız lan? bu sözlük çok güzel bir yerdi, ilk doğduğunda inanılmaz keyifli inanılmaz kaliteli, inanılmaz bilgilere ulaşabileceğimiz bir yerdi...

neden yazar oldunuz ki siz lan!

kanzuk allah seni bildiği gibi yapsın!
hesabın var mı? giriş yap