şükela:  tümü | bugün
  • tabi ki jennifer aniston, en azindan benim icin. gerci eger wanted filmindeki hali olacaksa angelina jolie'yi bir anligina dusunebilirim. ama o kadar, sonra gene jennifer aniston'a donerim. goren de angelina ve jennifer kapimin onunda yapacagim aciklamayi, verecegim karari bekliyor caresizce sanacak. peh. ayrica,
    (bkz: anket)
  • herkesin düşüncesine sonuna kadar saygı duymakla beraber, oscar ödül töreni düşünüldüğünde angelina jolie'nin galip geldiği karşılaştırmadır.

şimdi düşünün, bir tarafta "sizin hatrınız için törene geldik çünkü ikimizi birden aday göstermişsiniz ama aslında biz dünyevi işleri boşverdik, kendimizi daha kutsal amaçlara adadık, filmleri de sadece biz istediğimiz için yapıyoruz, çok 'cool'uz, nerden baksanız modern dünyanın en kusursuz çiftiyiz, mükemmel bir ailemiz, evde bizi bekleyen 6 muhteşem çocuğumuz var ondan oscarı vermeseniz bile umrumuzda değil" diyen brad-angelina çiftinin angelina jolie'si var, diğer tarafta "en iyi animasyon" ödülünü vermek için sahneye angelina jolie'nin rol arkadaşı (ya da seslendirme arkadaşı) ile çıkan, dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri olan eski kocasını yanında çoğu insan tarafından 'kusursuz' diye adlandırılan yeni sevgilisi, çocuklarının annesinin yanında görmek zorunda olan, üstelik onların mutlu olduğunu bilen ve bu adı geçen kişilerin ikisinin de oscar adayı olmasına rağmen kendisi ödül vermekle yetinen jennifer aniston var.

hangi tarafı beğeniyorsanız beğenin tabii ama allah hiçbirimizi jennifer aniston'un pozisyonuna düşürmesin, amin.
  • uluslararası arenada kısaca angennifer olarak adlandırılabilecek selebrit müsabaka.
  • kazananın her halükarda brad pitt olduğu karşılaşma.
  • 2002 emmy ödül töreniydi sanırım. sahneye iki ünsüz kişi çıkmıştı. devrin ünlü cicili bicili çifti jennifer aniston ve brad pitt yanyana. sahnedeki kız heyecandan ne yapacağını bilemez halde kıpkırmızı suratla brad pitti görünce oh my god demeye başladı. sunucu da aa bak orda jenniferla brad var dedi, kız heyecanlı. kız dedi ki jennifer aniston'a "beni size çok benzetirler" jennifer da olanca "sevimliliği" ile kıza "gel istersen otur birazcık" dedi. şimdi 2009 oscar töreninde gördüğüm manzara aklıma o sahneyi getirdi. jennifer aniston o heyecanlı kız, gergin, brangelina çiftinin olduğu yere bile dönmekten çekinir bir halde. sanki angelina jolie "gel istersen otur birazcık" diyecekmiş gibi geldi bir an; fakat sonra düşündüm ki angelina jolie o aşamaları aşmış bir insandı. yanındaki adamın yanında oturmanın sözde gururundan nemalanan bir insan değil o. angelina jolie ille jennifer aniston arasındaki en büyük fark bu sanırm. biri yanındaki erkeğin şekline gücüne göre şekillenen bir kadınken, diğeri o erkeği karşılıklı güç dengesi içinde şekle soktu. jolie ile pitt eşit. ikisi de eşit güzellikte, ikisi de eşit başarıda. biribirlerinden nemalanmaya ihtiyacı olan kişilikleri yok. bu güç onları beraber tutuyor ve kendilerine güvenleri de bundan ileri geliyor. jennifer aniston ise saçları örülü, başı öne eğik, tatlı bir kız gibi arkasını dönüp giden bir kaybeden bana göre. sadece brad pitt'i kaybettiğinden değil, her zaman benzer şekilde kaybedenlerden olacağından.

edith: sözlükteki friends pıtırcıklarının hışmına uğramış entrim. çok üzüldüm :( ama bir sır vereyim sizlere sevgili friendsler, rachel diye biri yoğğ.. :( keşke olsa ama yok, lanet olsun ki yok.. i'll be there for you :(
  • iddia her ne kadar angelina jolie'ye 1.10 oran verse de, jennifer aniston'un farklı bir şekilde kazanıp sürpriz yapacağı karşılaşma.
  • akademi ödül törenindeki durum düşünüldüğü vakit jennifer aniston cevabını uygun görmek gerekli kapışma. şahsına münhasır bir angelina jolie aşığı hanım bünye olarak tüm bu yargılarımı kenara koyuyorum. siz de koyuverin. unutun böyle güzelmiş , şöyle yardımsevermiş , birleşmiş milletler barış elçisiymiş , oscar'ı varmış , coolmuş , miş , mış , muş'ları ..

orda sexiest woman alive ve sexiest man alive var , adam seni adice aldatmış "senle evliyken birbirimize aşık olduk" mealli demeçler veriyorlar her gün bir dergiye , senden ayrılır ayrılmaz o mükemmel kadınla dergilere amerika rüya ailesi temalı pozlar veriyorlar , ortalama üç ayda bir bir çocuk doğuruyorlar / evlat ediniyorlar, oscar'lara aday oluyorlar ... sen de tutup orda tüm mağrurluğunla , özgüveninle , o anda herkesin dünya üzerinde baktığı şey olduğunu bildiğin halde , senden 5 m ötede el ele gös göse oturdukalrı halde başın dik , zarif bir şekilde gururunla ayrılıyorsun sahneden. üstelik herkes o saçma demeçlerden sonra yanına gelip senden bir laf almaya çalışırken sen " keşke demeseymiş böyle bir şey ama umarım mutlu olurlar " diyebilecek olgunluğu gösteriyorsun.

iddalıyım bu jen aniston dünyanın en güçlü kadınalrından biri. brad pitt 'i angelina jolie'ye kaptırıp bu gerçekle yaşamak / yüzleşmek milyonda bir kadının üstesinden gelebileceği bir durumken o başarmış...

saygılar diyorum kendisine tek kelimeyle...
  • angelina jolie'nin oscar'ı olsa da yaptığı filmlere bakarsak bundan 20 sene sonra kimse açıp da zevkle angelina jolie filmlerini izlemez. jennifer aniston'un film kariyeri angelina'dan da kötü. onun da filmleri bir 20 sene sonra kimse için bir şey ifade etmeyecektir.

ama jennifer aniston tüm zamanların en güzel, en özel işlerinden friends'te yer aldığı için bundan 50 sene sonra da zevkle izlenecek ve şu jennifer aniston ne tatlı hatunmuş be denilecektir. yani uzun vadede kazanan jennifer aniston olacaktır.