şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadın her yerde kadın sözünün ispatı. ulan, senin brad'in vereceği paraya ihtiyacın mı var? ama olmaz ille bir pislik yapacak eski kocasını kötü göstermeye çalışacak. millet de "vah vah, kadın iyi dayanmış bu adama" diyecek sanıyor.

--- spoiler ---

pitt, şimdi de jolie'nin açtığı yeni bir davayla karşı karşıya. jolie, avukatları aracılığıyla, çocuklarının nafakasını tam olarak ödememekle suçladığı pitt'e dava açtı. jolie'nin avukatları, verdikleri dilekçede ünlü aktörün, çocuklarına karşı sorumluluklarını yerine getirmediğini iddia etti. pitt cephesinden ise henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.
    --- spoiler ---

https://m.sabah.com.tr/…/2018/08/09/nafaka-odemiyor
  • ben dedim brad abi bu karı milletine güvenilmez diye...

öde şimdi ölene kadar nafaka.
  • kezban heryerde kezban.
  • o shit fuck! çok kahroldum ama şimdi.
    çok ayıp etmiş...
  • olması gerekendir.
  • nafaka verecek tabi. ortada çocuklar var. zaten çilesini kadın çekecek ömür boyu kaç çocuğun, o da bir zahmet çocukların masraflarının parasını ödesin. kezban demişler bir de. oldu amk. milyonlarca lirasını ve emeğini harcasın kadın brad ortada gezsin dal yarak gibi. hanyayı konyayı ayıramayan tipler sizi.
  • angelina jolie çocukları tek başına yaptığı/sahiplendiği için tuhaf bulunan eylem. boşandıktan sonra babanın çocuklar üzerinde hiçbir sorumluluğu olmamalı çünkü, siz de haklısınız. yalnız bu kafayla çok yaşamazsınız, benden söylemesi.
  • gadının her zaman aynı gadın olması.

angelina türkiye'de yaşasa evlenmek için erkek kandıran kezban olabilir demek bu.

gözünüze dursun amk evlatları.
  • resmen mal turnusolu başlık. olum kadın kendine istememiş nafakayı kamiller, müşterek çocuklara istemiş, çocukları anasının evinden getirmedi dimi bu kadın.

not:işbu entry kamil dili ve edebiyatı kullanılarak yazılmıştır.
  • brad pitt 1.3 milyon dolar nafaka vermiş 2 yıl için, ve üstüne de 8 milyon dolar borç vermiş, angelina da bu para benim mazotuma yetmez demiş.

olay budur. kezbanlık ya da mal turnusolluğu değil.

angelina medyaya çıkmaya çalışıyor, brad'i de bu yüzden kullanıyor, başka bir şey değil.