şükela:  tümü | bugün
 • imdb'de 2-3 puan alan saçma sapan amerikan komedi filmleri gibi dizi, en azından ilk bölüm için böyle düşünüyorum. disaster movie, scary movie tarzında filmleri hatırlattı bana. 20 dakikalık bir zaman kaybıydı benim açımdan. bölümler de maraton şeklinde yayınlanmış.
 • 25 saatlik maratonla 10 bölümlük ilk sezonu yayınlanmış dizi. silly fun dediğimiz tarz bence. güldüm birçok yerde. görsel şakalar mevcut, tekrar eden pek yok. en azından gülme efektleri yok. bölümler insanı sıkmadan bitiyor. bence deneyin. her bölümde bir sürü ünlü konukları var bu sezon: bill murray, amy smart, james franco, lisa kudrow, gary cole, adam scott, sarah chalke, john michael higgins, keegan-michael key bir kısmı.
 • absürd komedi sevenler bir baksın derim. eğlenceli olmuş.
 • --- spoiler ---

  s01xe10 izlerken karnıma ağrılar soktu. hele ki istanbuldaki elemana skype'la baglanma sahnesinde koptum. yaşanan olaya güldüm yoksa internet hızımızla dalga gecmeleri üzdü tabi. *
  sezon finali için çok başarılı bir bölümdü.

  "this guy's a gym teacher, we don't know what he's capable of "

  --- spoiler ---
 • - maktulun sırtındaki delikleri görüyor musunuz?
  biri bu deliklere doğru ateş etmiş yani olay intihar değil..
 • polisiye dizileri tiye alan, absürd parodi türünde bir yapım. bölümleri genel itibariyle izleniyor. ama bu alanda a touch of cloth daha başarılıydı bence.
 • nedenini anlamadığım bi şekilde istemsizce güldüğüm dizi. her beş saniyede bir yakalamanız gereken bir espri olduğu için bazen izlerken yorulduğumu farkettim ama bu kötü bir şey kesinlikle değil.

  espriler yer yer bayağı ve obvious ama steve carell'in espri anlayışını sevdiğim için ve başrolde rashida jones bebeyim oynadığı için gereğinden fazla gülüyorum sanırım. piyasada bu kadar çöp "gülme efektli zorlama sit-com" varken izlemeye değer olduğunu düşünüyorum.
 • bugün keşfettim ben bu diziyi ve şu an 6. bölümdeyim. saçma sapanlığın dibine vuran bir dizi ve itiraf edeyim çoğu esprisi de güldürmüyor. hep beklenen şeyler var ve bu da bir yerde sıkıyor. ama sanırım tam da burada insanı yakalıyor. öyle salakça ve saçma ki konular, bu haliyle düşünmek istemeyen biri için kesinlikle vakit öldürücü bir dizi haline geliyor. bir de her bölümde illa ki boş boş gülümsediğim bir esprisi oldu beni şaşırtan.

  2. sezonu başlamış. 20 ila 25 dakikalık bölümler halinde ilerliyor. bir göz atılabilir bence.
 • son senelerde izlediğim en komik dizilerden biri.
  hani bad pun şakaları bi yerden sonra sıkar , tv'de yerden yere vurulur ama bu dizide o kadar yerinde kullanılıyor ki hiçbir sahne boş geçmiyor. bazen o kadar salakça sahneler oluyor ki güldüğünüz için kendinize gülüyorsunuz.

  --- spoiler ---

  şu sahneye 10dk falan güldüm sanırım.
  https://9gag.com/…wmzkw/its-a-trap-angie-tribeca-8s

  ya da şuna
  https://www.youtube.com/watch?v=xnmqfw6bu_e

  --- spoiler ---