*

aynı isimde "angry birds" başlığı da var
  • teaser trailer'ı düşen animasyon.

https://www.youtube.com/watch?v=0qjzwrq7les
  • fragmanında sevimli guşlarıyla bol komikli bi film izlenimi veren yapım...

kırmızı ve tombik siyah guş favorim... üzmeyin lan guşları, allahsızlar...
  • mighty eagle isimli dev kuşu peter dinklage'nin seslendireceği animasyon.

fragmanına bakarsak sevimli bir film olacağa benziyor. 2016'nın mayıs ayında amerika'da vizyona girecek.
  • fragmanı pek komik gelmedi fakat yine de izlerim. çok büyük beklentiye girmemek lazım. daha önce böyle filmlerin çoğu sınıfta kaldı.
  • bomb isimli kuşu danny mcbride'ın seslendirecek olması bile güldürmüş olan filmdir.
  • 7+ ibaresi ile gişeden çevrildiğimiz filmdir. bilginize...
  • ulan şunun haberini ilk gördüğümden beri sürekli düşünüyorum angry birds'ün neyini film yapacaklar diye. kuş var. sapan var. domuzlar var. sinopsis ne olabilir tam olarak?

hani bir bilmeceye takılınca cevabına bakası gelmez ya insanın "ben bulacağım" diye, aynı kafayla trailer'ını izleyemedim lan filmin. biraz daha düşüneyim bakalım ne kurgusu olabilir tam olarak.
  • bir pixar, ya da en kötü disney yapımı olmayınca ayaklarımız geri geri girdiğimiz, ama gayet keyifle izlediğimiz film oldu kendisi.
    kültür bakanlığı 7 yaş sınırı koymuş, 5 yaşındaki oğlumla girişte öğrendik. neyse sorun çıkarmadılar, yanında biz olunca girdik. anladığım kadarı ile cinsel göndermeler sebebi ile konmuş bir sınır ama bence gereksiz bir detay olmuş. çünkü rahatsız edici düzeyde değildi.
    angry birds'ü hayatınızda bir kere de olsa oynadıysanız daha büyük keyif alacaksınız filmden. demedi demeyin. kurgusunun ne olduğunu da az çok anlarsınız zaten oyunu daha önce oynadıysanız.
  • oyunla filmin hikayesini birbirine çok güzel bağlamış animasyon. hani oyununun hikayesini yazmışlar bir yerde.

film yer yer çok komikti, genel olarak da eğlenceliydi. 7 yaş sınırına takılmamak lazım. elbette iyi bir dinozor kdar aile filmi olmasa da 7 yaş altında bir çocuğu etkileyecek sahne pek görmedim ben.
hesabın var mı? giriş yap