şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da takip edilebilecek en kaliteli oyun inceleme kanallarından biri. oyun değerlendirmelerini izlemesi acayip keyiflidir. ayrıca beğenmediği bir oyunun incelemesine denk gelirseniz onun ile ilgili tepkileri gerçekten on numaradır.
 • deadpool incelemesiyle beni kahkahalara boğan arkadaş.
 • shogun 2 total war'ı göklere çıkardığı, ve rome 2 total war'ı yerin dibine batırdığı eleştirilerinin hemen hemen her kelimesinin altına imzamı attığım guru. kızgın tavırları ve sulu esprileri de izleme keyfi katıyor.

  assassins creed 3 eleştirisinde de pek çok nokta atışı ile helal olsun dedirtmiştir, örneğin "oyunun en güzel yanı deniz savaşları, pek çok korsan oyunundan daha iyi başarılmış, ve sırf bu konsepte ayrı bir oyun bile yapmak lazım" yorumu assassin's creed 4 black flag ile birebir gerçek olmuştur örneğin.
 • destiny incelemesi ile yine turnayı gözünden vurmuş, göte göt demiş, gözümüzü açmıştır.
 • bu adam varya bu adam, bu adam yüzünden dizi de izleyemiyorum, film de seyredemiyorum, müzik de dinleyemiyorum. adam bağımlılık yaptı lan. sabah akşam bu herifi izliyorum. mizahı da kendisi de çok samimi. adam espri yapmıyor ki zaten. gerçekleri, kendi hissettiklerini anlatıyor kendine özel bir üslupla. yani bize komik gelen aslında gerçekler. george carlin misali.

  ayrıca 2010'da sana yer ayırtmayan vga utansın lan. ilerde angryjoe ödülleri olacak bak görür onlar.

  ajsa
 • tarafsız ve "sponsorsuz" oyun ve film eleştirmeni, texas delikanlısı.
 • oyun incelemecisi olarak başlayıp, daha sonra let's playler yaparak parayı kırmış, eskiden yılda 20'den fazla oyun incelemesi yaparken bu rakamı yılda 10-12'ye çekip, üstüne bunların 2-3 tanesini 4 saatlik salak cashgrableri inceleyerek yapmış, 2015 yılı için çok fazla inceleme yapacağını söylemiş olmasına rağmen 8 ayda 10 inceleme yapmış, şimdi de subscribe dilenciliği yapan, review yerine let's play yapan, para aldığı videolarda para aldığını belirtmeyen sellout. aboneliğimi witcher 3 incelemesinden sonra sonlandırdığım youtube kişiliği.
 • adamın şu an twitch yayınına bakıyorum ve gözümün önünde yarım saatte 1700 dolar bağış aldı. allah aşkına yarım saatte yayın yapıp yaklaşık 4100 lira kazandığınızı düşünün! kafayı yiyeceğim sözlük!
 • filmleri de incelemeye baslamasindan sonra takip etmeyi biraktigim youtuber. yeri gelir oyun firmalarina cakar paragoz diye, sonra kendisi gider uc bes daha kazanayim diye populer filmleri incelemeye baslar. ne is yaparsan yap gotun basin ayri oynamayacak arkadas.