şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da takip edilebilecek en kaliteli oyun inceleme kanallarından biri. oyun değerlendirmelerini izlemesi acayip keyiflidir. ayrıca beğenmediği bir oyunun incelemesine denk gelirseniz onun ile ilgili tepkileri gerçekten on numaradır.
  • deadpool incelemesiyle beni kahkahalara boğan arkadaş.
  • destiny incelemesi ile yine turnayı gözünden vurmuş, göte göt demiş, gözümüzü açmıştır.
  • bu adam varya bu adam, bu adam yüzünden dizi de izleyemiyorum, film de seyredemiyorum, müzik de dinleyemiyorum. adam bağımlılık yaptı lan. sabah akşam bu herifi izliyorum. mizahı da kendisi de çok samimi. adam espri yapmıyor ki zaten. gerçekleri, kendi hissettiklerini anlatıyor kendine özel bir üslupla. yani bize komik gelen aslında gerçekler. george carlin misali.

ayrıca 2010'da sana yer ayırtmayan vga utansın lan. ilerde angryjoe ödülleri olacak bak görür onlar.

ajsa
  • tarafsız ve "sponsorsuz" oyun ve film eleştirmeni, texas delikanlısı.
  • oyun incelemecisi olarak başlayıp, daha sonra let's playler yaparak parayı kırmış, eskiden yılda 20'den fazla oyun incelemesi yaparken bu rakamı yılda 10-12'ye çekip, üstüne bunların 2-3 tanesini 4 saatlik salak cashgrableri inceleyerek yapmış, 2015 yılı için çok fazla inceleme yapacağını söylemiş olmasına rağmen 8 ayda 10 inceleme yapmış, şimdi de subscribe dilenciliği yapan, review yerine let's play yapan, para aldığı videolarda para aldığını belirtmeyen sellout. aboneliğimi witcher 3 incelemesinden sonra sonlandırdığım youtube kişiliği.
  • adamın şu an twitch yayınına bakıyorum ve gözümün önünde yarım saatte 1700 dolar bağış aldı. allah aşkına yarım saatte yayın yapıp yaklaşık 4100 lira kazandığınızı düşünün! kafayı yiyeceğim sözlük!
  • filmleri de incelemeye baslamasindan sonra takip etmeyi biraktigim youtuber. yeri gelir oyun firmalarina cakar paragoz diye, sonra kendisi gider uc bes daha kazanayim diye populer filmleri incelemeye baslar. ne is yaparsan yap gotun basin ayri oynamayacak arkadas.
  • destiny 2 konusunda saçmalamış resmen.

bu adam ilk oyun için youtube'da en çok izlenen (8.5 mn) incelemeyi yapmıştı. oyuna 6/10 verip itin götüne sokup sokup çıkarmıştı. sonuna kadar da haklıydı her konuda.

tabi bundan sonra çıkan dlcler ve sonrasında da destiny 2 için bungie'nin organizasyonlarına çağırmadılar bu elemanı. hatta bir iki videosunda hafiften sitem etmişti bu duruma.

köprünün altından çok sular aktı. önce yapılan eklemeler ve değişikliklerle destiny baya baya adam edildi. şu ana kadar görünene göre de destiny 2'de de birçok problem çözülmüş. 2014 yılında adamların oyun diye önümüze koydukları garabet ile bugün arasında gece ile gündüz kadar fark var.

hal böyle iken geçen gün destiny 2 için de incelemesini yayınlamış angry joe. bir bakayım dedim yine 6/10 vermiş oyuna. incelemenin başından sonuna kadar da oyunla ilgili hemen hemen her şeyden şikayet edip duruyor. yani ilk oyunla buna aynı puanı vermek için kötü niyetli olmak lazım.

yani resmen inceleme yapmamış da "siz misiniz beni dışlayan al amk sana 6 puan" demek için uğraşmış. kuyruk acısından sıyrılıp temiz bir inceleme yapamamış bu sefer maalesef...