şükela:  tümü | bugün
 • manchester city altyapısının 1996 (21) doğumlu iskoç asıllı ingiliz kalecisi.

  2017/18 sezonunda premier lig ve şampiyonşip'teki toplam 40 takım kadrosunda 21 yaşın altında olup ilk onbir oyuncusu olan tek kaleci.

  bu sene (2017/18) şampiyonşip ligi takımı norwich city'ye kiralanıp, kariyerinde ilk defa profesyonel seviyede maçlara çıkma qeyfi yaşıyor. büyük ihtimalle kariyeri boyunca yıldızı avcısı takımı manchester city'de hiç forması giyemeyecek. olsun; bu sene gösterdiği performansla uzun yıllar ingiliz futbol piyasasında var olacağına dair sağlam sinyaller veriyor. yolu açık olsun.
 • 11,3 milyon € (62,1 milyon tl) karşılığında southampton fc'ye transfer olan yetenekli kaleci. kendisinin gelişi takımın diğer ingiliz kalecilerinden birine kapıyı göstermiş oluyor. fraser forster geçen sezonki kötü performansından sonra takımdan ayrılabilir.
 • (bkz: angus gunn/@ceyar i kim vurdu)

  çiçeği burnunda southampton'lı 1996 (22) doğumlu genç kaleci.

  bugün (2018/19) 11.3m €'ya premier ligin eski gücünden uzak takımı southampton'a transfer oldu.

  southampton hali hazırda kalesinde fraser forster gibi hiç de fena sayılmayacak bir kaleciye sahip. geçen sene (2017/18) önündeki berbat defans hattıyla beraber vasat bir performans ortaya koysa da yedeğe çekilcek kalibre de bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.

  dolayısıyla bu transfer angus gunn kardeşimizin gelişimi için risk taşıyor. ama olur da fraser forster'dan eldivenleri devir alabilirse, işte o zaman premier lig'de as oyuncu olarak forma giyen en genç kaleci sıfatını kazanır. hadi bakalım, bol şans aslan parçası.