şükela:  tümü | bugün
  • mesaj yoluyla “ana avrat” söven, klasik küfürbaz bjk’li!!!
  • ana avrat küfürlü mesajlar atan bir şerefsiz. dikkate almayın.
  • kendi fikrinde olmayan herkese özelden ana avrat söven, büyük ihtimal 15-16 yaşlarında bir ergen
  • fikri olmayan osssmanli çocuklarına kim olduklarını hatırlatmayı görev bilen, hayatının yarısını amerika’da geçirmiş kırk yaşında bir amca.
    yasi 13’u geçip hala tiner tiner diye espri yaptığını zanneden ucuz fahise evlatlarına bonkörce para teklif eden, vergisini veren bir new jersey delikanlısı.
    yaşımın 15-16 olduğunu düşünen amsalaklara 1500-1600 dolar karşılığında bir kere gotten vermelerini teklif ediyorum. gotune güvenen varsa bende para cok, uçak biletini bile alırım. o kadar diyeyim.
  • akraba evliliğini kınayan bir entryme mesaj atmış, kendisi akraba evliliği mahsulü bir gerizekalı herhalde ya da akrabasıyla zorla falan evlendirilmiş ya da hiçbir kadın bakmadığı için akrabasıyla evlenmeye mecbur kalmış bir keko. cehennemde yanması gereken bir orospu çocuğu. bunu yazan 4. kişiyim, kendisi ruh hastası herhalde.
    şu, internete güvenip küfürlü yazanları gerçek hayata bekliyorum. gerçek hayatta da birine böyle konuşun da, ananızın amını görün. muhtemelen gerçekte kimseye kafa tutamayacak, laf edemeyecek ezik birinin tekidir.
  • rize’nin bilmem ne dağ köyündeki cahil nenesinin çomar sicmiklarini, insanları töhmet altında bırakmasını sanki bir marifetmiş gibi anlatıp bununla gurur duyan aptal orospu cocuklarina, aptal bir orospu cocugu olduğunu hatırlatan bir aciz kuldur anicisoz.
    anne ve babası akraba değildir, hatta ayni sehirden bile değildirler. belki onyedinci yüzyılda tunceli ve erzurum ayni eyalete bağlıdırlar bunu bilemem, öyle olsa bile bugün değildir.
    eşinin akrabası olma ihtimali yoktur, zira kendisi doğu anadolu’nun bağrından kopup istanbul’da yaşayan bir ailenin çocuğu iken, eşinin ailesi polonya asıllı new jersey ikametli yahudilerdir. belki onyedinci yüzyılda polonya bir eyaletimizdi, ama bugün değil.
    esimin akrabam olamayacağını ve kökenini bu ithamı yazan cahil orospunun cahil torununa bir kaç ay önce yazmıştım ama, cehaletin ve aptalligin gereği olarak yine ayni ithamda bulunmuş.
    daha önce dediğim gibi yasi kırkı aşmış, amerika’da master yapmış, is güç sahibi, çalışkan, yakışıklı olmasa bile sempatik bir amcandır. ezik, buzuk, çizik değildir.
    babasi inşaat kovalamaktan başka bi sikime yaramaz, rize’li orospunun sictigi aptal piclerle ayni havayı solumamak icin yirmili yaşlardan beri amerika’da ikamet eden bir new jersey delikanlısıdır.
  • ronaldo’nun teyzesini sikeyim sana bisey olmasın kardesim.
    özelden sovdugum am kafalılara daha önce de demiştim, annenizin değerini bilin ona göre davranın. sen simdi gerizekalı bir orospu çocuğu gibi yazıp kufur yiyince ağlarsan olmaz o is ağa.
    mesela tutup yer cekimi yoktur diye iddalasip, annene kufur yersen, hodja nasrettin’in dediği gibi hırsızın hiç mi suçu yok derler.
    zidan ronaldo justin bieber bunların hiç biri sikinde değildir bu kardeşinizin. ama aptal görünce gerekirse parasını verir ananızı siker.