şükela:  tümü | bugün
  • bak var böyle bir şey, kadınlara ara ara hiç gerek yokken, yakışmayacağı da gün gibi ortadayken "kakül kestircem ben!" kafası gelir. önüne gelene kakül kestiricem denir, öndeki saçlar kıvrılır, kakül denemeleri yapılır. bazen bunlara bile gerek kalmaz, oturulur o kuaför koltuğuna, laps diye alınla göz arası kapanır.

yapma annem, yapma gülüm. zaten yakışacak olsaydı o kakül kafanda olurdu, birileri sana önerirdi, kuaförün sana söylerdi bir şekilde o kakül kafanda olurdu.

bu aniden gelen isteğe karşı koyamayan hemcinslerim, %92.6'mız bundan pişman olduk. ben de oldum. siz olmayın...

edir büdüt: lanet olsun kakülü kafama kahkül olarak kodlayan bu kültüre! djdjdjd, şaka şaka ne kültürü tamamen benim sakilliğim, kahküller kakül olarak değiştirildi.
  • genellikle kış mevsiminde hasıl olur.
  • gelir, geldiğinde ben makasi alir, evde keserim. sonrasinda öyle bir mutlu olurum ki...o la la !
  • gecen hafta yakalandigim virus. aksamin 8`de kuafore bile gidemeden evde anneme kestirdim. pisman miyim? hayir da ne gerek vardi durup dururken. demem o ki karsi koyamiyoruz efenim. kestirip kurtuluyoruz.
  • arada bana da gelir bu istek ve her seferinde karşı koyamam keserim. sonuç genelde pişmanlık ve sivilcelenen alındır efenim.
  • (bkz: kakül ne lan)
  • geçen akşam geldi bana bu istek. ne saçmalıyorum lan böyle ben erkeğim lan dedim kendime durdum.
  • şu an saçma sapan bir seminerdeyim. bir an ortamdan ciddi manada koptum. dedim biz ne yapıyoruz burda. nasıl bir saçmalık dinliyoruz. herkes nasıl tahammül ediyor. işte o an aklıma öyle güzel bir fikir geldi ki. eve gidip saçları amelie stayla kesmek üstüne bir de kakül kondurmak. uzun zamandır saçlara girişmemiştim. baya da uzamış. şu seminer zırvasindan kurtulduğum an akıldaki planlar kafada şekil bulacak tabi ben bi çığlık falan atıp napıyorüz biz burda diyip ortalığı birbirine katmazsam öncesinde.
  • ahaha her sene en az bir kere akla düşen istek
  • akşam olmuş saat 23, ne gerek vardı evde ki normal makas ile kendini çirkinleştirmeye... bi de yakışmayacak alın dar :)
    yaptım mı? -evet .
    güzel oldu mu? - tabiki hayır :)
    o kahküllerin sonu her zaman olduğu gibi siyah toka ile kenara tutturulmak olur hiç şaşmaz ... son kullanma tarihi 3 gün :) rapunzel saçı kesemeyince tırtıklamak stres atıyor :)