şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir tek bana mı oluyor bilmiyorum. ancak böyle ciddi bir ortamdasınızdır. bir toplantı olur bir ders olur, bir seminer bir konferans. aşırı sıkıldığınızda, alakasız şekilde sahneye çıkıp sunucuya hocaya vs ağır küfürler etmek. ancak bu küfürler hiçbir şekilde karşılık gösterme amaçlı falan da değil sadece içinden geçirilecek şekilde edilir. tepkiler ne olurdu lan acaba diye düşünülecek şekilde. bir diğer alternatifi de kalabalık bir aile ortamında bağırarak da küfür şeklinde olabilir. o ara ibadet eden babaannenin, tv izleyen annenin falan tepkisi ne olurdu diye düşünmek. yoksa edileceğinden değil.
  • evdeysen o an evde bozulan eden eşya varsa onlara, dışardaysan dağa taşa asfalta bilimum materyele avazın çıktığı kadar küfür dolu ağızla bağırma isteğidir.

    tabi dikkatli olmak lazım o ağız dolusu küfür dışarıdayken dağdan taştan sekip ters birine denk gelirse, küfür çıktığı yerin tersinden geriye girebilir alimallah.

    ama şunu söyleyebilirim ki gerçekten bir terapidir ama bunu yapacak yer mekan ve zaman bulunmamaktadır. bu sebeple stresimiz hep içimizde patlar, en son çoklu organ yetmezliğinden gebeririz.