şükela:  tümü | bugün
  • hakkinda ortalarda cok fazla bilgi olmayan manken olmasi kuvvetle muhtemel tv insani. sevgilisi pelin akil la cektigi videolar instagram da beni koparmistir.

ozellikle bu: http://instagram.com/p/hngzjcesn8/
  • kaderimin yazıldığı gün'de oynamakta olan oyuncu.
  • manken, yeni yeni oyuncu aynı zamanda bir diğer oyuncu pelin akil'in sevgilisi . bir ara instagram kullanırken keyifle takip ettiğim nadir ünlülerdendi kendileri. tam özendiğim bir hayatları var. sıcacık şirin bir ev (öyle ünlülerin kocaman saray gibi ama içi soğuk evlerden değil, bildiğimiz normal apartman dairesi), kedileri şakir ve birbirlerine olan sevgileri hoşuma gidiyor. pelin akil şimdilerin mankenleri oyunculari gibi çıt kırıldım değil. sabahları senin benim gibi yumurtalı reçelli bildiğin kahvaltı yapıyor, otla yoğurtla beslenmiyor. bu doğallık güzel, kalsın öyle. sonra ne bileyim ünlüler ama kendilerini öyle milletten ayırmıyorlar bazıları gibi. duyarlılar, olan bitenin farkındalar. hayvanseverler. ne bileyim tatlılar lan işte. dilerim bu birliktelik devam eder.
  • o hep orda

zarif ve çok güzel bir aşıktır.
    üstteki linkte uzun zamandır gördüğüm, bir kadini mutlu edebilecek en güzel davranislardan biri yer alıyor. sevildiğini hissetmek. hissettirmek.cok güzel sey doğrusu. bu çocuk da bunu güzel bir edebiyat parcalamasiyla basarmis, icimin yağları eridi gerçekten. lhelal olsun sana genc adam.
  • fizik ve oyunculuk olarak underrated bir arkadaştır, sanıyorum fazla magazin tarafının olmaması, pr ile ilgilenmemesi ve yalaka gruplara girip çıkmaması bunda bir etken, şu ankinden çok daha iyisini yapabilirdi ama
  • türkiye'de şöhret olmanın ne kadar kolaylaştığının belgesi: yıldız olmana gerek yok bir iki dizide görün, ünlü bir oyuncu kız bul evlen, çocuk yap...tebrikler artık şöhretsin; gelsin takipçiler, beğeniler, reklam teklifleri.

şu an tek meziyeti ikiz çocuk babası olması.
    gerçekten şaka gibi.
  • belirli kaynaklarda oyuncu olduğu söylenen ünlü bir kişi. ama gelirini daha çok instagramın story kısmını aktif kullanan oyuncu bir eşi olduğu için kazandığı düşünülmektedir. bu çift çok ilginç bir çifttir. ikisine engel atsanız da reklamlarından kaçamazsınız. ikiz bebekleri vesilesiyle bebek ürünleri reklamları daima bu ikisini barındırır. keşfete girdiğinizde de fan sayfaları olsun, magazin sayfaları olsun her yerde bunlar vardır. ansızın şafak operasyonuyla kapınıza reklam yapmak için gelebilirler, şaşırmayınız.
  • onu bunu bilmiyorum harika bir baba. ben böyle ilgili ve bilinçli erkek görmemiştim sosyal medyada uzun zamandır. genelde gördüklerim daha çok eşlerinin öyleymiş gibi göstermeye çalıştığı erkekler.

karısı dizi setinde, anıl altan çocukları alıp tatile gitmiş. o kadar güzel ve planlı zaman geçiriyor ki çocuklarla. ikisini de sıkmıyor ama her türlü aktiviteyi onlara yaptırıyor. yemeklerini saatine göre yediriyor. bu adam ve eşi pelin ebeveynlik üzerine bir eğitim almadılarsa kendileri çok doğru ebeveyn rol modelleriyle yaşamışlar demektir, baya şanslılarmış öyleyse. eğitim aldılarsa da öğrendiklerinin hakkını veriyorlar valla.

bebişlerinin bağımlısıyım. çitlembikler ya.
  • karı koca sosyal medya fenomeni olmaya çalışan itici bir çift bu tipleri neden milyonlar tekin eder?
  • burnu estetikse gittiği doktorun adını bilelim de kimse gitmesin.
hesabın var mı? giriş yap