şükela:  tümü | bugün
  • real madrid’e orta sahadan attığı golle efsaneleşmiştir.
  • real madrid'e attigi golu bilmem de survivor 2018 sampiyonu.
    efendi cocuga benziyor bir de. bakalim izleyip gorecegiz.
  • survivor 2018 all-star isimli kurgu yarışmanın bu seneki şampiyonudur.
  • fenerbahçe'de oynayan giuliano victor de paula isimli futbolcuya benziyor. ayrıca bu sene ki favori survivor adayım.
  • survivor'da; ya askerliğini yapmamış ve bedelli falan bekliyor ya da hiç doğru düzgün submit etmemişler gibi davranışlar sergileyen uşak.

genel itibariyle seyircilerde oluşturdu yaklaşık tepki: https://i.ytimg.com/vi/bd1sp2pmgqy/hqdefault.jpg
  • yağmur'u severdim ama sinsi çıktın be yağmur.
    survivor izlemeyen ben bu haksızlığa dayanamadım, içim acıdı yeminle.. oy verdim anıl'a.
    inanamıyorum sayın seyirciler....
  • acayip bir çekiciliği olan survivor yarışmacısı. seksiden daha fazlası.
  • survavor'daki favorim bu cocuk. hem cok basarili hem de cok karakterli. kimsenin dedikodusunu yapmiyor, kuyusunu kazmiyor. duzgun bi sekilde isine bakiyor. satici bi tip degil. ufak tefek hesaplar da yok. bence sampiyonlugu hakeden bi isim insallah sampiyon olur diyorum.

bir insanin basarili olmak icin karakterini satmasina gerek olmadigina cok guzel bir ornek kendisi. ama bedelini de yanliz birakilarak, dislanarak oduyor. herseyin bi bedeli var. o boyle odemeyi sectigi icin onu seviyorum eger karaktersizlikle odemeyi secseydi digerlerinden bi farki kalmayacakti. umarim sonuna kadar bozulmadan devam edersin anil.

edit: ha bi de jean claude van damme 'in gencligine benziyo asiri derecede.