• önceleri unutulmaz isimli dandirik dizide, şu aralar da al yazmalım'da izlediğim/iz oyuncu.
    komedi karakterleri çok başarılı canlandırııyor. o iflah kesen unutulmaz'da gözüm takılınca izlediğim ve komik bulduğum tek izlenilesi unsurdu dizi içinde.
    ansiklopedik bilgi olarak: 15 aralık 1987 ankara doğumludur. liseyi ankara büyük kolej de bitirmiştir.ast(ankara sanat tiyatrosu)'da da görev almış.televizyon filmi, reklamı ve dizilerinde yer almakta, beykent üniversitesi oyunculuk bölümünde okumaktadır
  • ıyi bir oyuncu. komedi cok yakisiyor ama bence bir psikopat, sokak serserisi, hatta ukala dumbelegi bir zengin playboyu da guzel oynar.
    mimiklerini de cok iyi kullandigini dusunuyorum.
    sadece minik bir gozlemim var. gerci bizim ulkemizde cogu oyuncuda gozlemledigim bir sey.
    en esasli hatta bu arkadaslarin hoca dedikleri oyuncularin da bir kisminda goruyorum bunu. role girseler de, konusma sekli, sive, ses tonu konusunda cok cesitlenemiyorlar. yabanci aktorler girdikleri rollerde ses tonlarini hatta konusma sekillerini bile cesitlendiriyorlar ve resmen baska bir insan oluyorlar mesela. neyse, kendisini cok begeniyor, basarilarinin devamini diliyorum.
  • 1988 doğumlu ankaralı oyuncu.
    şu sıralar erkenci kuş dizisinde ceycey karakterine hayat vermekte olup aşırı sempatik halleri ve yeteneği ile bana göre dizinin başrol oyuncularını gölgede bırakmaktadır. bir diğeri için ise (bkz: tuğçe kumral)
  • şeytanın bacağını kıramayanlardan. bence iyi bir oyuncu.
  • eski formula 1 ve dtm pilotu alman timo glock‘a inanılmaz derecede benzettiğim oyuncu.
  • bir şekilde komiklik yapıyor ve güldürüyor. bakalım tutacak mı? sanırım doğalı bu, rol yapmıyor.
    yani kısacası komik.
  • mimik ishali olmuş, yapay oyuncu.

(bkz: evlilik hakkında her şey)
  • kadrolu yaz dizisi oyuncusu.
  • yaz dizilerinin aranan oyuncusu.
hesabın var mı? giriş yap