şükela:  tümü | bugün
  • kötü kedi şerafettin fragmanını izlersen sağdaki videolarda rastladığım çizgi film incelemeleri yapan ilginç kişi.

https://www.youtube.com/watch?v=uw_qsibff90
  • çok tatlı bir youtube kanalı olan şahıs. (bkz: anıl'ın kaleminden)

resim çizmeyi gayet sempatik ve sakin bir şekilde anlatıyor. ben beğendim.
  • anıl'ın kaleminden adlı youtube kanalının sahibi. ancak o müthiş kanalı sürekli boşluyor, ezgi'nin kanalı'na çalışıyor. kendisi mizah dergilerinde çizmiyor ama çok net söyleyebilirim ki mizah dergilerinde çizen çizerlerin %90'ından daha iyi çiziyor. bu arada kesinlikle bunu "ne kadar gerçeğe yakın çiziyorsa o kadar kaliteli çizerdir." düşüncesi gibi konu hakkında yanlış bir yaklaşımı olanların yaptığı gibi bir gözlem yaparak söylemiyorum. hakikaten çok iyi bir çizer. yaptığı işleri ticarileştirse ileride ismi daha çok duyulabilir. videolarda göründüğü kadarıyla da tam bir dost canlısı.
  • ezgi diye bi kız arkadaşı var bunun ve kendi kanalını bırakıp hatunun kanalına emek veriyor. yazıklar olsun ya. boyuna posuna yazıklar olsun.

buradan kendisine sesleniyorum. ya anılcım allaşkına kendine gel bu kız bi gün çekip gidecek ve sen mal gibi kalacaksın kızın kanalını büyüttüğünle.

halbuki biz çizmeye meraklı insanlar olarak senin çöpten adam serine bayılıyoruz ve devamını bekliyoruz. çok yarım kaldı o seri. farklı yüzler çiz, ayak çiz mesela ne biliyim zıplayan adamlar kaleciler, basketbolcular falan çiz ama lütfen çiz. çok efsane bi seri o. yarım kalmasın olum ya. az sevenlerine kulak ver.
  • çizim tekniklerini anlatan kanalı sinema incelemesi yaptıkları kanala göre daha küçük bir kitleye hitap ettiğinden eforunu diğer kanala harcamaları normal.

yalnız benim kendisi hakkında merak ettiğim husus farklı. kendisini çocukluk hayali animatör olmak olan birisi olarak tanıtmış, ancak hiç bir yerde bir animasyonunu ya da showreel'ini bulamadım. nasıl bir tekniği var merak ettiğimden biraz araştırdım, birkaç bin izlenmeden öteye geçmemiş kısa filmleri olan bir kanalı var, instagram'da kendini fitness modeli kategorisine sokmuş. ve şu an arkadaşının kanalında yancı youtuber'lik yapıyor.

yani bir cemre özkurt bir coşku özdemir profili görünmüyor. bu yetenek heba olmamalı. eyyorlamam bu anılcım.