şükela:  tümü | bugün
 • kendisini 2000li yılların başından beri çeşitli otomobil dergilerindeki yazıları ile takip ederim. otomobiller hakkında çok büyük bilgi ve tutkuya sahiptir. bilhassa mercedesler hakkında. youtube kanalını aktif olarak kullanmaya başlamış muhakkak takip edilmeli diye düşünüyorum.

  youtube

  instagram
 • eski top gear türkiye yazarı, şimdinin youtuber'ı , güzel insan, efendi kişilik. belki de çok daha önce girmesi gereken youtube işine şimdilerde emek veriyor ve iyi iş çıkarttığını görüyoruz. videolarındaki araçlara ilgi duyanlar içinse gerçekten çok detay noktaları sıkmadan izleyiciye aktarıyor. arabayı sadece sürmek için kullanan biri olmama rağmen sorduğum her soruya bıkmadan uzun uzun cevapladığı zamanları hatırlayınca bir teşekkürü de buradan etmem gerekir diye düşünüyorum.

  neymiş bu diyenler için bir göz atmakta fayda var.
 • dergilerde yazdığı kendine has yorumlarını severek okuduğum otomobil sevdalısı, takip edilesi yeni youtuber.

  youtube işine geç başlamış olsa da işinde ki mükemmeliyetçiliğinden ötürü kısa sürede kendini kanıtlayacağından hiç şüphem yoktur.

  ayrıca kendisine sorulan sorulara hiç üşenmeden cevap veren, yardımcı olan kaliteli insandır.

  mükemmeliyetçiliğinden bahsetmişken sahip olduğu w124 kasa mükemmel ötesi arabasının anlatımlarını izlememek olmaz.

  zamanında dergiye verdiği önemi youtube üzerinden devam ettirseydi, tabiri caizse diğerleri anca getir götürünü yapardı.

  bu arada şu an youtuber’ım diye geçinen zamanında platforma girip kaymağını götüren birinin dergi zamanlarında cidden getir götürünü yaptığını bilirim. *

  kısacası takip edilesi çiçeği burnunda otomobil sevdalısı kişidir.

  instagram

  youtube