şükela:  tümü | bugün
  • "amerika'da uber şoförlüğü yaparken yolcularla yaşanan ilginç diyaloglar" konseptinde youtube'da takip ettiğim üç kişiden en eğlencelisi. nereli bilmiyorum ama tokat'ın abd şubesi sanki. anadolu kültür elçisi mübarek. (bkz: swh) yeni duyanlar noel dayı videosu ile başlayabilir. diğer takip ettiğim iki kişi gökhan öner ve furkan akyüz. amerikadaki sokak ingilizcesini, onlarca farklı milletten insanın aksanından duyabilmek ve boş vakitlerinizde azıcık eğlenmek için güzel konsept olmuş. benzerini türkiye'de taksiciler yapabilir mi şüpheliyim. o kamerayı muhtemelen adama yedirirler.
  • çok komik bir anadolu çocuğu. yolu açık olsun.
  • amerika'da yaşayıp uber çeken bir başka youtuber. efendi birine benziyor.
  • adamın kanında kesinlikle bir şovmen vs. ekran yüzü olmak var ki yakın zamanda olmasa da ileride kesinlikle bu tarz bir iş yapar. bu tarz videoları pek izlemem normalde ama youtube iyi ki anasayfama atmış. boş zamanı olan açsın izlesin tavsiye edilir.
  • gökhan öner'in matrak versiyonu. potansiyeli var ve kendini izlettiriyor.
  • harika bir kanalı var çok güzel zaman geçiriyorsunuz bu çocuk olmuş.

çok iyi sohbeti olan youtuber.
  • yüzü ve konuşması şekli kardeş payı dizisinde ki ahmet kural'a benzeyen, severek izlediğim içerik üreticisi.
  • youtube’de tesadüfen gördüğüm amerika’da yaşayan bir youtuber. instagramını inceledim oldukça eğlenceli birine benziyor. tespitleri de güzel biri. neden buraya yazıyorum onu da bilmiyorum ama biraz kıskandım başkan :) iyi uberler.
  • kendisini severek izliyorum samimi sohbetinden ötürü videolar fena sarıyor ve sanırım bu yüzden hızlı şekilde büyümeye başladı devam başkan
  • videolarını tek seferde izlediğim oldukça yetenekli dikkat çekici tespitleri olan eğlenceli youtuber arkadaşımız.
    son videosunun sonunda bahsettiği gökhan'ın gömme videosu için çok efendi bir yaklaşımı vardır . gökhan adına utanılmıştır