şükela:  tümü | bugün
  • universal adlı supplement markası tarafından üretilen, 3 haftalık kullanma süresine sahip, faydalı ancak pahalı bir termojenik yağ yakıcıdır. içinde 42 paket bulunmaktadır ve günde 2 paket alınır, 3 haftalık sürecin ardından 1 hafta ara verilip tekrar başlanabilir. yurtdışında fiyatı 40 dolar civarında olmasına rağmen ülkemizde 2 katı fiyata satılmaktadır.

ancak diğer yağ yakıcılar gibi sağlam diyet ve antrenman programıyla birlikte kullanıldığı takdirde sonuç verecektir.
  • 3 gündür 6 poşet* falan kullandım termojenik etkisi gerçekten yüksek, bunu kullanıp kardiyo yapmak ölüm gibi oluyor ayrıca plasebodan mıdır bilmiyorum doğru düzgün yemek yiyemiyorum birkaç gündür.
  • sabah kalkar kalkmaz insülin hormonu düşükken alındığında verdiği etkiyi ikiye katlar. bu nedenle sabahları bir paket ve spordan önce bir paket alımı gerçekleştirilir. ancak sabah içip üstüne birde aç karna spora giderseniz mükemmel etki görürsünüz.
  • 21 gün boyunca sabah kalkar kalkmaz aç karnına bir paket kullandım ve kahvaltıyı yarım saat sonra yaptım etkileri gerçekten iyi , elbette güzel bir beslenme programı da olmak şartıyla ,eğer benim gibi fazla bir yağ oranına sahip değilseniz günlük protein ve sağlıklı karbonhidrat alımızını biraz daha arttırın derim yağ yakayım derken kaslardan olmayın ,ayrıca sabah nahoşluğunuzu yokediyor enerjiyi inanılmaz yükseltiyor , fakat gün içerisinde kendinizi bolca wc kapılarında bulabilirsiniz terlemek de cabası , sonuçlara bakıldığında bence katlanılır.
  • her servis için 8 adet hap yutulmasi gerekmekte ve hap şeklindeki ek besinler ile aranız iyi değilse, bu bir problem haline gelebilir.

istenmediği takdirde kafein ve diğer uyarıcıları içeren kapsül çıkartılabilir.
  • vucudum ıcın hedefledıgım son noktaya cok yaklastım. yaklasık olarak %3 kadar yağ oranını azaltabılmek ıcın animal cuts'a bugun basladım. urunu almadan once detaylıca 1 arastırma yaptım. oncelıkle urunu dırekt amerıkadan 2 kutu seklınde aldım. buradakı versıyonda 8 kapsul var ama amerıkan versıyonunda 9 kapsul mevcut. sabah 7'de ılk servisi aldım ve oglen 12-13 arasında diger servisi alacagım. 21 gun boyunca ılk kutuyu kullanıp, 1 hafta off sure gecırecegım ve 2.kutuya gecececım.

1.gun: sabahtan beri mıdemde ınanılmaz 1 hareketlılık mevcut. yanma, bulanma arasında degısık seyler oluyor. terleme su ana kadar cok olmadı ama vucudumun asırı ısındıgını soyleyeblırım. placebo etkısı olabılır belkı ama ınanılmaz zinde hissediyorum kendımı (kafein icerigi) ve sabah mahmurlugu bugun olmadı. muhtelemen suanda antremanda olsam, extra 1 enerji ile spor yapacagım gibi 1 his var.
    ara ara buraya, animal cuts ıle ılgılı tecrübelerımı yazmaya calısacagım. sure sonunda da ne gibi bir degisim oldu, paylasmaya calısacagım.

3.gun: sabah 7'de ilk partiyi aldıktan sonra, midemde surekli bir yanma oluyor ama buna alıstım. kullanmaya baslayalı cok kısa bir sure gecmesıne ragmen, vucudumun sıkılastıgını ve siskinligi uzerımden attıgımı cok rahat sekılde farkedıyorum. normalde kilo fazlam yok sayılır ama 3 gunde 1 kg zayıfladım. sabahları verdıgı enerji ınanılmaz. ofıste sabah kavvesi icmeme gerek kalmıyor. ancak 2 gundur gec yatıyorum ve acıkcası normal uyku saatımden ortalama 1 saat kadar gec uyuyorum. urunun uyarıcı etkısı cok fazla. dun aksam 2 saate yakın saglam 1 antreman yaptım ve psikolojik mi bilmiyorum ama ınanılmaz 1 enerjim vardı. antreman sırasında terden, t-shirt'um su ıcınde kaldı. gun ıcınde extra terlemıyorum ama vucudum sanki oldugu yerde ısınıyor gıbı. su ana kadar gozle gorulur 1 etkı mevcut. carpıntı, halsızlık vs. soz konusu degıl.

* 1.kutu'dan sonra, 1 haftalık ara verdim. sonrasında dun 2.kutuya basladım. ciddi oranda ise yarıyor. vucutta kı son yaglarında iyice azaldıgını soyleyeblırım. sadece gunluk 18 hapı yutmak ve ozellıkle spor sonunda kı kardıo egzersızlerınde zorlanabılırsınız. saglam spor ve beslenme ıle sonuc alabılecegınız dusunuyorum. soruları olanlara, ozelden bilgim dahlinde cevap verebilirim.