• vucudum ıcın hedefledıgım son noktaya cok yaklastım. yaklasık olarak %3 kadar yağ oranını azaltabılmek ıcın animal cuts'a bugun basladım. urunu almadan once detaylıca 1 arastırma yaptım. oncelıkle urunu dırekt amerıkadan 2 kutu seklınde aldım. buradakı versıyonda 8 kapsul var ama amerıkan versıyonunda 9 kapsul mevcut. sabah 7'de ılk servisi aldım ve oglen 12-13 arasında diger servisi alacagım. 21 gun boyunca ılk kutuyu kullanıp, 1 hafta off sure gecırecegım ve 2.kutuya gecececım.

1.gun: sabahtan beri mıdemde ınanılmaz 1 hareketlılık mevcut. yanma, bulanma arasında degısık seyler oluyor. terleme su ana kadar cok olmadı ama vucudumun asırı ısındıgını soyleyeblırım. placebo etkısı olabılır belkı ama ınanılmaz zinde hissediyorum kendımı (kafein icerigi) ve sabah mahmurlugu bugun olmadı. muhtelemen suanda antremanda olsam, extra 1 enerji ile spor yapacagım gibi 1 his var.
    ara ara buraya, animal cuts ıle ılgılı tecrübelerımı yazmaya calısacagım. sure sonunda da ne gibi bir degisim oldu, paylasmaya calısacagım.

3.gun: sabah 7'de ilk partiyi aldıktan sonra, midemde surekli bir yanma oluyor ama buna alıstım. kullanmaya baslayalı cok kısa bir sure gecmesıne ragmen, vucudumun sıkılastıgını ve siskinligi uzerımden attıgımı cok rahat sekılde farkedıyorum. normalde kilo fazlam yok sayılır ama 3 gunde 1 kg zayıfladım. sabahları verdıgı enerji ınanılmaz. ofıste sabah kahvesi icmeme gerek kalmıyor. ancak 2 gundur gec yatıyorum ve acıkcası normal uyku saatımden ortalama 1 saat kadar gec uyuyorum. urunun uyarıcı etkısı cok fazla. dun aksam 2 saate yakın saglam 1 antreman yaptım ve psikolojik mi bilmiyorum ama ınanılmaz 1 enerjim vardı. antreman sırasında terden, t-shirt'um su ıcınde kaldı. gun ıcınde extra terlemıyorum ama vucudum sanki oldugu yerde ısınıyor gıbı. su ana kadar gozle gorulur 1 etkı mevcut. carpıntı, halsızlık vs. soz konusu degıl.

* 1.kutu'dan sonra, 1 haftalık ara verdim. sonrasında dun 2.kutuya basladım. ciddi oranda ise yarıyor. vucutta kı son yaglarında iyice azaldıgını soyleyeblırım. sadece gunluk 18 hapı yutmak ve ozellıkle spor sonunda kı kardıo egzersızlerınde zorlanabılırsınız. saglam spor ve beslenme ıle sonuc alabılecegınız dusunuyorum. soruları olanlara, ozelden bilgim dahlinde cevap verebilirim.
  • amerika'dan alınmayan animal cuts'a animal cuts demem.
    türkiye'ye gelen versiyonu avrupa versiyonudur ve içeriği ile oynanmıştır. amerika ise ürünün orjinal ülkesidir. ortalama 40 dolardır ve türkiye'ye göre çok daha ucuzdur.
    her ikisini de denedim türkiye'den alacağınız ürün 5 para etmez, almayın daha iyi.
    gerçi şöyle bir durum da var amerikadaki daha pahalı olsa da yine oradan alırdım. neticede içeriği ile oynanmış ürünü kim ne yapsın ki gitsin yeaa
    görsel olarak nasıl ayırt edersiniz.
    ikisi de 42 pakettir.
    amerika: haplar renklidir, 9 adettir ve ambalajına yapıştırılmış yama etiketleri olmaz.
    avrupa: haplar aynı renktedir, 8 adettir ve ambalajında yama etiketleri olur, orjinalliği ile oynandığı bellidir. avrupa versiyonunu türkiyeden aldığınızda zaten üzerinde türkçe etiketler olacaktır.
  • gün itibariyle sabah aç karna, kardiyo öncesi kullanmaya başladığım meret.

denenlerin aksine ilk gün hiçbir etki görmedim. normalden biraz daha fazla terledim. performans artışı ve kalpte hissedilir çarpıntı mevcut değil.

servis başı 6-7 hap atmak biraz satış stratejisi gibi geldi. toz yapıp suya karıştır hacum denebilirdi pek tabii. gerçi bazılarına hassasiyeti olup almak istemeyenler de olabilir, bilemedim şimdi.

gün be gün olmasa da ileride editlerim.

gün2: ulan günde 2 kez kullanılıyormuş bu meret.

1. yi sabah kardiyosundan 2. yi ağırlık çalışmasından önce aldım. ve söz edilen etkiyi anladım bugün, eve döndüm yemek yedim çayımı içtim hala terliyorum lan. ter akıyor götümden.

kalbim de dıptıs dıptıs etti salonda çalışırken.

gün 19: artık yavaş yavaş kanki olduk, spor yapmadığım günler ( haftada max 2 gün) sabah aç karna 1 tane alıyorum. yaptığım günler 2 tane gömüyorum, 1 sabah aç karna 1 spordan önce.

kardiyo ve iyi bir diyetle kesinlikle sonuç veren bir supplement.
  • cla ile birlikte kullanıldığında 1-2 ay içinde gözle görülür sonuç veriyor. tavsiye ederim.
  • her servis için 8 adet hap yutulmasi gerekmekte ve hap şeklindeki ek besinler ile aranız iyi değilse, bu bir problem haline gelebilir.

istenmediği takdirde kafein ve diğer uyarıcıları içeren kapsül çıkartılabilir.
  • iştahı bıçak gibi kesen supplement. etkisi muadilleri arasında en yüksek seviyede gerçekten.
  • sabah aç karna aldığımda gün boyu gözler faltaşı açık dolaştıran termojenik yağ yakıcı.
  • sporla birlikte kullanmama rağmen hiç bir işe yaramayan çöp ürün.

sinir ve mide bulantısı sevenler alabilir başka etkisi yok.
  • an itibariyle 15nci günde felanım.

sabah 7:30'da 1nci paketi alıp; 8:30'da spora başlıyorum, zaten içtikten sonra 10ncu dk da felan kalp ritminiz yükselmeye başlıyor.

öğlen 13:00 gibi de 2nci paketi alıyorum. yine bir kalp ritim yükselişi, sonrasında 1 saate bir şey kalmıyor.

terleme konusunda pek bir etkisini göremedim. sporuma da bir enerji değişikliği getirmedi.

yan etki olarak bahsedebileceğim tek şey: aşırı yoğun fiziksel aktivite esnasında (yüksek hızda koşu vs.) başıma bir ağrı saplanıyor ve sabaha kadar geçmiyor, ağrı kesici almak durumunda kalıyoru, sanıyorum aşırı nabız artışı buna sebep oluyor.

gelelim işin kilo verme / yağ yakma olayına. evet su atıyor vücut, fakat yağ yakma konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

makro sayarak, haftada 5 gün düzenli antrenman yaparak, adam gibi kullandım bunları fakat yağ oranım %1 bile değişmedi (mevcut yağ oranım %20.5 di 19.8'e düştü)

bilemedim, bitince bunu yeniden almak yerine başka bir cla deneyeceğim sanırım
  • bu aralar piyasada bulunmayan ürün hic bir supplement dükkanının stoğunda malesef ki yok.nerden temin edebilicegimi bilen bir yazar varsa mesaj kutumu yesillendirirse sevinirim
hesabın var mı? giriş yap